Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a végkielégít...

Lehetséges, hogy a végkielégítést előbb kérjem?

Figyelt kérdés

Bezárják a cég telephelyét a városunkban, de maga a cég más városban még működik tovább.

Én két hónapra rá fogok szülni. Ergo a gyes után nem lesz hová visszamenni. Ez gáz, de tudomásul veszem. (Nyerek a többiekkel szemben plusz két-három évet)

A végkielégítéseket tisztességesen kifizetik mindenkinek, ezzel nem lesz gond. De én? Elvileg felmondási tilalom alatt állok.

De ha már így alakult,hogy úgysem lesz munkahelyem három év múlva, akkor kérhetem, hogy most szüntessék meg a munkaviszonyomat, "oszt jól van, elfelejtjük egymást örökre"?

A végkielégítés összege igencsak jól jönne így szülés előtt, gyedre, gyesre ígyis-úgyis jogosult leszek az államkincstártól, és három év múlva sem lenne több a végkielégítés összege, mint most.


2011. júl. 7. 10:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!