Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék családokat,...

Hogyan találhatnék családokat, akik felvennének?

Figyelt kérdés
Szívesen vigyáznék kisgyerekre/gyerekekre(max.2-re).tapasztalatom van,bár csak családi-baráti körön belül vigyáztam kicsikre,de nagyon jól szót értek velük és jól kijövünk.felelősség teljes vagyok,szívesen játszom órák hosszat is akár a gyerekekkel és vigyázok rájuk.ami a takarítást illeti, a gyerekek után mosogatok,feltakarítok,ha bármi pl. kiömölne amíg ott vagyok.Tudtok valami jó honlapot mondjuk ahol ilyesmi hirdetések vannak,vagy akinek van tapasztalata,hol talált munkát magának?
2011. júl. 7. 12:32
 1/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne.
2011. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

ilyen honlapot nem tudok, de az én három és fél éves fiamnak keresek babysittert, heti 2-3* 4 órára.

Hol laksz?

2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csinálj szórólapokat, plakátokat és irány a kórház, a terhesgondozó, játszóterek, stb.

Szórd szét, 1-2 üzletbe pl. kis ABC, ahol ismernek hagyj ott 5-6 darabot.


Sajnos másképp nem fogsz tudni munkát találni.


És esetleg interneten hirdess. Expressz, jofogas.hu, etc.

2011. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szólj minden ismerősödnek, és persze a szüleid is, a szomszédok, stb. És esetleg megkeresheted a védőnőt is, hátha össze tud hozni olyan családokkal, akiknek szüksége lenne rád.
2011. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán ez az oldal segítségedre lehet:


[link]

2011. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket.úgy látom kihagytam egy fontos információt,18 év alatti vagyok,ezért olyan nehéz számomra a keresés.mert találtam egy jó honlapot,ahol családok 16éves kortól is keresnek babysittereket,viszont a honlapon regisztrációs díjat kell fizetni,nem is keveset...
2011. júl. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!