Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék diákmunkát...

Hogyan találhatnék diákmunkát ha nincs protekcióm?

Figyelt kérdés
Akármelyik ismerősömet megkérdezem, hogyan talált magának nyári munkát mindenki azt válaszolja, hogy ismerős, testvér, szülők által.. Ilyen meló-diák féle szövetkezetek oldalain hónapok óta nézelődök, de semmi értelmes hirdetés nincs a környékünkön, főként a fővárosiak vannak előnyben. Apróhirdetések között sem találok. 18 éves vagyok, most érettségiztem, tehát tapasztalatom 0, ősztől megyek egyetemre szóval csak néhány hétre kellene valami alkalmi meló hogy gyarapítani tudjam az augusztus végi nyaralásra szánt keretet, de mégis hol és hogyan keressek munkát?
2011. júl. 7. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont érettségi utáni nyáron találtam először munkát, pedig én sem ismertem senkit. Bejárkáltam a fürge diák/meló diákhoz, és egyszer csak tudtak munkát adni, mert látták, hogy folyton megyek és érdeklődök. Jobbat sajnos nem tudok mondani.
2011. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavasszal érdemes nyárra munkát keresni, és nem az interneten, hanem személyesen. Addig jársz a nyakukra, amíg adnak, ez a leghatékonyabb megoldás. Akár minden nap bemehetsz, hogy jött-e valami új munka.
2011. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tavasszal eléggé lekötött az érettségi, mondjuk neten kerestem hirdetéseket, de személyesen bejárkálni nem volt kapacitásom

ha nem kapok jobb ötletet ezzel fogok próbálkozni, hátha még nem késő és szerencsém lesz

2011. júl. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!