Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Hogy tudnék gyorsan...

SOS! Hogy tudnék gyorsan pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
Hitelt nem tudok felvenni, de nagyon nagy vészhelyzet van, erről annyit, hogy az életünket tönkre tették... 25 évesek vagyunk én és a férjem. Annyira kéne a segítség, hogy uzsora is érdekel, de nincs fedezetem, vagy az sem érdekel, ha a vesémet veszik meg, vagy valami más, amivel egy-két napon belül juthatok pénzhez, ami nem prosti munka!
2009. aug. 2. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
vesét nem vesznek, uzsorások kisemmiznek! Adj el valamit.
2009. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi kene?
2009. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Irány a zaci! - Minden, amit a zaciról tudnod kell!: A zálogházak annak is hiteleznek, akiknek a bankok nem, ráadásul nincs szükség ..."


itt irnak róla:

www.femina.hu/terasz/zacibiznisz

2009. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már a jegygyűrűk is ott vannak zaciba... Se TV, se DVD lejátszó... Férjemnek tavaly évvégén volt üzemi balesete, persze a munkáltató nem fizet. Lenne egy vállalkozás, ami jó lenne, de ahhoz, hogy tudjuk tolni, pénz kell, meg autó, amit át kell íratni, albérlet, számlák és én is alig kerekes valamit... Arra számoltunk, hogy maradjon is, valahonnan 1misit kellene szereznünk. Ez fedezne mindent, és még el is tudnánk kezdeni törleszteni, és el tudnánk indítani a vállalkozást is
2009. aug. 2. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs valami pénzes ismerős akitől tudtok kölcsön kérni?vagy kettő háromtól összeszedni?
2009. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Akkor most jön a számitógép eladása és a net lemondása!
2009. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet máshonnan netezik kérdező, nem?
2009. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mobilról netezek, opera böngésző, de még ezt sem lehet eladni, mert rossz az érintkezője... Mikor vittem volna csináltatni, vízbe esett... Tölteni úgy tudom, hogy egy erős hajgumit teszek rá és belövöm a megfelelő szöget,hogy megálljon...
2009. aug. 2. 20:20
 9/14 anonim ***** válasza:
A leírtakból kikövetkeztethető, hogy kb most vagytok a mélyponton, úgyhogy már csak egy kicsit kell kibírni.
2009. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2009. aug. 23. 02:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!