Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes vásárlás vendégként...

Internetes vásárlás vendégként, megerősítő email nélkül?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy telefont, Pick-pack pontra, nem regisztráltam be, mert volt olyan menüpont, hogy vásárlás vendégként.

Gondoltam minek regelni, úgyis meg kell majd erősítenem email-be hogy én rendeltem.

Küldtek egy emailt a rendelésről, hogy nyitott tétel.

Később duplán is megkaptam, a rendelés visszaigazolását, de abban sem írtak semmit, hogy mikor vehetem át, vagy igazoljak vissza, hogy tényleg én rendeltem-e?

Azóta sem érem el őket se online chat-en, sem telefonon.

Nem szeretznék heteket várni hátha küldik a telefont, inkább megrendelném máshol.

Tud valaki erről a webáruházról valamit?

[link]


2011. júl. 10. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Kedvesem!


A webáruházak dolgozói is EMBEREK, hétvégén ők sem dolgoznak, de hétfőn 10 órától biztosan felveszik majd a telefont...


Sok webáruházban lehet beregisztrálás nélkül is vásárolni, de ugye már te is rájöttél, hogy jobb lett volna regisztrálni, mert akkor utána tudnál nézni a leadott megrendelésednek...


Tudnod kell, hogy a megrendeléseddel érdemben csak hétfőn foglalkoznak majd (első munkanapon) ekkor érdeklődj telefonon, hogy mikor kapod meg a mobilodat?!...

2011. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy a weboldal fejlécén kiírt Vevőszolgálati telefonszám alatt ott van :


H-P: 9:00-18:00

2011. júl. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Most nem akarlak idegesíteni, de mivel webáruházakat üzemeltetek, kicsit átnéztem a weboldalt és alapvető hibát látok : a rendeletek szerint ki kellene tenni a Cég nevét, székhelyét, nyilvántartási számát, adószámát, EU-adószámát, fogyasztóvédelmi jogszabályokat...


Itt ebből semmit sem látok!!!...


Hogyan fogod a mobilod garanciális javítását intézni, ha nem ismered a Céget?!...

Mit csinálsz, ha átveszel a csomagban egy gyárilag hibás sz@rt, lehet még számla sem lesz mellékelve?!...


Még panaszra sem mehetsz a Cég ellen, mert fogalmad sincs, milyen cégtől vásároltál!...

2011. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előzőnek üzenem, hogy érdekes módon én megtaláltam ezeket az általad hiányolt adatokat: [link]

[link]

2011. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokszor vásároltam már netes áruházakban, és csak tájékoztató e-mailt küldtek a rendelésemről, sosem kellett még egyszer visszaigazolnom. Ennek ellenére pár napon belül mindig mindent rendben megkaptam.
2011. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még csütörtökön rendeltem, először Pénteken még 17 óra előtt próbáltam őket hívni, tehát nyitvatartási időben.

Szombaton is elvileg 9-13-ig nyitva vannak, nyitvatartási időben próbáltam őket hívni!

Ezek szerint ott webes felületen bárki megadja vendégként az én email címemet, akkor küldenek nekem egy telefont!?

Miért van ilyen funkció, ha ez nem működik!?

Regisztráljak egy olyan helyre, amely nem is megbízható?!

Még megvárom hétfőn mi lesz a fejlemény, de olyan sokat azért nem fogok erre a boltra várni, bár most vannak a szabadságok, nyaralások.

Érdekes módon még senki sem írt, hogy pont ebben a webáruházban vásárolt és elégedett!

2011. júl. 10. 20:31
 7/7 A kérdező kommentje:

Hétfőn sikerült velük beszélnem, kedden már át is vehettem a telefont, jótállással, számlával!

Remélem beválik!

2011. júl. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!