Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki vásárolt már ebay. Co....

Ki vásárolt már ebay. Co. Uk-on? Gyors segítség kellene! Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Nos szeretnék licitálni egy régebbi Chelsea mezre ebay-en. Angol tudásom elég gyenge és még nem is vásároltam innen. Szeretnék egy-két kérdés feltenni. Íme a termék: [link]

Kérdéseim: Eredetinek tűnik a termék,tehát nincs átverés szaga a dolognak?

Hogyan zajlana maga az üzlet? Tehát hogy, ha postai fizetés választok, akkor hogyan kell fizetnem? A postás hozza a terméket és neki kell adnom a pénzt (fontos lenne, nem akarok semmit elszúrni :-S )?

Magyarországra is vállal az eladó üzletet?

A terméken és a szállításon kívül kell valamit ráfizetnem (áfa, vám) és kb. mennyit?

Egyelőre ennyi lenne. Gyors válasz kellene, mivel már csak 12 óra van a licit végéhez és addig még gondolkodni akarok. Előre is kösz a válasz(oka)t! :-)


2011. júl. 12. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Angoltudás nélkül ne nagyon licitálgass, mert ha nem értesz valamit, csak a te hibád lesz a tévedés... :S

2. Nekem eredetinek tűnik, igen.

3. A paypal a legegyszerűbb nemzetközi fizetési mód eBay-en, én már rengetegszer fizettem így, abszolút biztonságos. Az a mód, hogy a postásnak fizetsz, csak országon (azaz UK-n) belül működik.

4. A Postage and Payment fül alatt (Description mellett) azt írja, hogy Worldwide, azaz a világon bárhova küldi a terméket, de ár nincs feltüntetve, ezért előtte fel kell venni a kapcsolatot az eladóval, hogy hozzánk mennyiért tudná elküldeni. Ez nagyon fontos, nem lenne jó, ha meglepetések érnének.

5. Euróapi Unión belül nem kell vámot fizetni. És áfát sem kellene.

2011. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. júl. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!