Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán vásárolt probléma?

Vaterán vásárolt probléma?

Figyelt kérdés
Vásároltam a vaterán 12ezerért egy Nokia 5230-as készüléket.Arrol tudtam,hogy a készüléket nehezen lehet bekapcsolni ezért is adta ár alatt.Október 5én hozta el a párom,mert személyes átvétel volt.Azóta több probléma is felmerült a készülékkel mint pl: 1nap 10szer használtam a fényképezőjét és már le akart merülni,GPS meg ilyenek semmi nem müködik rajta mára arra keltem,hogy nem tudom bekapcsolni.Kihez forduljak,hogy visszakapjam a pénzem?
2011. okt. 7. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

ha tudtad hogy selejt minek vetted meg?

ezt már cseszheted de ebből most tanultál:)

2011. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
de felteheted a vaterára.add el 15 ezerért:D
2011. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Legközelebb úgy vedd meg, ha van még rajta garancia, vagy a tulaj vállal rá garanciát. Kifizetted, kipróbáltad, elhoztad. Ezzel elismerted, hogy a készülék jó. Semmi esélyed, hogy visszakapd a pénzed. Jól mondta az előző, tedd fel a Vaterára, hátha lesz valaki olyan bolond még, hogy megvegye.
2011. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezzel már így jártál, esetleg megpróbálhatod az eladót megkérdezni hátha vissza veszi tőled. De szerintem ne tedd fel megint vaterára vagy akkor pontosan írd le a hibáit, hisz te se örülsz, hogy olyan hibákat találtál, szeritem mást sem kellene becsapni.
2011. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!