Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » ÁTVERTEK AZ EXPRESSZEN! MIT...

ÁTVERTEK AZ EXPRESSZEN! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Expressz.hu-n találtam egy telefont 24.000 forintért le is beszéltem az eladóval hogy előre utalom cserébe ő küldi postán azonban 2 hét alatt nem érkezett meg és nem is válaszol egy emailemre sem azóta. Tegyek feljelentést? A nevét sem tudom valószínűleg kamu email címről beszéltem vele, googleben rákerestem a bankszámlaszámra amit adott, az az Abaqooshoz tartozik, tehát oda is beregisztrálhatott kamu adatokkal. Mit tegyek? Rendőrség foglalkozik ezzel? Elég homályos a dolog.
2011. júl. 18. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, foglalkozik.


E-mailek kinyomtat, rendőrségre bemegy bankszámlaszámmal, névvel és amit még tudsz. Ingyen ügy a zsaruknak ez, pikk pakk meglesz a faszi. Még nyomozni sem kell. A rendőrség előtt nincs banktitok.

2011. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp tegyél feljelentést,ne hagyd annyiba lehet már te vagy a sokadik akit átvertek meg a 24.000 ft. se kevés hogy annyiba hagyd. Remélem visszakapod a pénzed, és a bűnösök megkapjak a büntetésüket.
2011. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Expressz hirdetésnél nem utalunk előre pénzt!!! Hogy bízhatsz meg egy vadidegen emberben, akinek még a nevét sem tudod??
2011. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!