Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek expresszen, most mit...

Átvertek expresszen, most mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot, el is utaltam a pénzt, de azóta nem lehet elérni az illetőt. Telefonja ki van kapcsolva, a cucc meg nem jött meg! (neve, bankszámlaszáma van csak meg!)

Most feljelentsem, vagy mi legyen?

Ha fel is jelentem, tudnak vmit csinálni?


2011. febr. 28. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

mikor tanuljátok meg, hogy expressen semmit nem veszünk előre utalva?


jelentsed fel, állítólag volt már akinek sikerült elérnie valamit. jelentsed express-en is, bár sztem ott szarnak rá.

2011. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bankszámla száma elég kell legyen, hogy lépni tudjanak, gondolom meghaladja a minimális összeget, nem 10-20 ezerért vetted a laptopot, így feljelentheted.

Ahhoz meg nagy szerencse kell, hogy lépjen is valamit a rendőrség, ne csak elkönyveljék, hanem nyomozzanak is.

Sokkal nagyobb az esélyed, ha megteszed a feljelentést is, és ugyanabban az újságban, meg még pár másikban is feladsz hirdetést, hogy jelentkezzen, akiket még átvert.

Lehet, hogy nem te voltál az egyetlen "vásárló".


Mindenképp jelentsd fel!

2011. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a neve megvan és a legalább a város, akkor keresd meg iwiwen vagy facebookon és kérdezd meg ismerőseitől a címét. Aztán keresd fel személyesen.
2011. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!