Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen segélyt kaphatok, ha...

Milyen segélyt kaphatok, ha az álláskeresési járadék folyósítása megszűnik? (részletek lent)

Figyelt kérdés
55 éves múltam, 41 év munkaviszonyom van, és én mondtam fel rendes felmondással. Mivel hamarosan lejár a járadékom folyósítása azt szeretném tudni, hogy előre hozott nyugdíjig ha részesülhetek segélyben, akkor mi az, amit igényelhetek?
2011. júl. 25. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha szociális és vagyoni helyzeted alapján rászorulónak minősülsz, akkor a polgármesteri hivatalban igényelhetsz rendszeres szociális segélyt.

A szociális törvényben megtalálod a részleteket (aktív korúak ellátása fejezetben)

2011. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!