Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy gyerek után mennyi albérle...

Egy gyerek után mennyi albérlet támogatás jár?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 11:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor az hazudott neked.
2011. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha én azt írom, hogy a teljes albérleti díjat és a rezsi költséget is fizeti nekem az önkormányzat, akkor elhiszed???
2011. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem:D
2011. júl. 27. 12:04
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Na, akkor a másik hülyeségét miért??? Hívd fel az önkormányzatot, vagy csak pötyögd be a kérdést a Google-be és kiderül, hogy jár e valami.
2011. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
ilyen alapon minden cigányt, csorót támogatnának. Ami 4 millio ember kb
2011. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
66%
Nem tudom a hivatal nevét pontosan de valami Szociális segélyekkel foglalkozó valami. Amikor én érdeklődtem akkor azt mondták akkor jár ha a havi kereset nem haladja meg a 35000Ft/főt. Így én nem kaptam.
2011. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
73%
Vannak olyan munkáltatók, akik a dolgozóiknak albérlet támogatást fizetnek. Nem lehet, hogy az a valaki, aki válaszolt a kérdésedre, ő is ilyet kap? Persze ez nem a gyed-gyes idejére jár, hanem amikor az anyuka visszamegy dolgozni.
2011. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy tudom, hogy vannak önkormányzatok, ahol létezik ez a fajta támogatás, de az albérletet tök legálisan kell kiadnia a tulajnak ami nem jellemző. Ahol tudok ilyenről ott közvetlenül a tulajnak megy a lóvé és a bérlőnek "csak a fennmaradó összeget" kell fizetnie. Nem lakásfenntartási támogatás, azt még külön lehet igényelni. Én havi 10 rongyról tudok, de biztos vagyok benne hogy bevételfüggő az összeg. Ja, és mivel nem normatív a támogatás, ezért valamilyen szinten pofára megy, és persze alig pár helyen létezik szerintem. Menj be az illetékes önkormányzathoz, érdeklődj a helyi lehetőségekről. Amikor én bementem mert bajba kerültem, azt a választ kaptam: itt nem létezik semmiféle támogatás, menj szépen haza megdögleni. Még egy "sajnálom"-ot sem kaptam.
2011. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
9 éve lakom albérletben, minden létező segítséget igénybe vettünk, mert kirúgtak a terhességem alatt a munkahelyemről,de ilyen támogatás nincs. Az önkormányzattól lehet kérni lakásfenntartási támogatást /nem gyerek, hanem jövedelem függő/ bérleti díjra, gázra, villanyra. Mi önkormányzatiban lakunk,erre is kérhető. Rákérdeztem anno milyen segítséget tudunk igénybe venni, de egy szóval sem említették, hogy az APEH-nál lenne ilyen. Egyébként mi köze az adónak a szoc. támogatáshoz?
2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Visszaolvasva, kicsit butát írtam.:) Az APEH részt félre néztem. Nálunk HMVhely, egyben van a lakásfenntartásban minden. Ha bérleti díjra kell, akkor csatolni kell a szerződést. Az, hogy a főbérlő bejelenti az APEH-nak vagy nem, az ő dolga, nekem senmmi közöm hozzá.
2011. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!