Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy PayPalon 'Verified...

Ahhoz, hogy PayPalon 'Verified' legyek, szükségesek a bankkártya adatai? És ha nincs megfelelő bankkártyánk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 14:54
 1/2 Hintalow ***** válasza:

Akkor nem leszel verified.

Miért fontos az neked? ritka az olyan eladó, aki csak megerősített felhasználónak ad el.

Ha jól emlékszem e nélkül 150 dollárig lehet költeni.

Mondom ezt úgy, hogy soha nem használnám a paypal-t kártya nélkül, csak nyűg feltöltéssel szenvedni.

2011. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyébként nekem egyáltalán nem fontos csak van egy kis problémám és gőzöm sincs, hogy mit kéne tennem. Sajnos amikor megpróbálom kifizetni az árut Ebayen átvezet egy oldalra ahol ki kell töltenem a kártya adataimat. Csakhogy nincs megfelelő bankkártyám, se hitelkártyám hozzá. Hogy fizethetnék? (Gondoltam, hogy az is gond ha nem vagyok verified...)
2011. júl. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!