Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otp Junior bankkártya? (pls help)

Otp Junior bankkártya? (pls help)

Figyelt kérdés
Sziasztok opt junior bank kártyám van és azt mondták hogy éves díja van csak a kártyának, nem tudja valaki véletlenül hogy biztos csak ennyi díja van? spórolok valamire még 4 hónapig rajta kéne hagynom a pénzemet a kártyán.. nem fognak mással lehúzni? nincs annak költsége pl hogy neten megtudom nézni az egynlegem vagy ilyesmi?
2011. aug. 5. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ...


ha neten nézegeted az 1enleged azért tuti fizetsz..vagy belépésenként vagy havidíjban.....

2011. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes, csak éves díja van. De olvass utána itt: [link]
2011. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondták ingyenes ha neten nézem...
2011. aug. 5. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Az otp honlapján nézd meg a hirdetményt.

Egyébként nem csak bankkártyád van, hanem van folyószámlád is. Annak is lehet éves vagy havidíja. Az otp direkt szolgáltatás (netezés) szintén fizetős szokott lenni, bár junior számlánál lehet kedvezményes.

2011. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem, mert már csak érdekelt.

Junior számlának és kártyának díja nincsen.

Az otp direkt 49 Ft/ hó

2011. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is Juniorom van és nem szoktak levonni Otp direkt használatáért semmit, lényegében semmi díj nincs, ill. a pénzfelvétel csak havonta egyszer ingyenes, meg az átutalásokért is vonnak le, mármint ha én utalok vkinek. meg lehet kérni sms-értesítőt, ami szintén ingyen van, vagyis majdnem, mert a sms árát levonják, de ha van Direkted, az bőven elég.
2011. aug. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!