Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik pénznemet hoznátok vissza?

Melyik pénznemet hoznátok vissza?

Figyelt kérdés

Ha valaki azt mondaná, hogy újra forgalomba hozhatnátok egy euró miatt kivont pénznemet, akkor melyik lenne az? Indoklást is kérek. A választáshoz ajánlom a banknote.ws oldal Europe részét.


Én a belga frankot hoznám vissza, mert olyan szépek a BEF bankjegyek.


És kihangsúlyoznám: ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK!!!!!

Köszönöm.


2011. aug. 3. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A német márkát. Erős, stabil pénz volt.
2011. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A német márka nekem is az egyik kedvencem. Kár, hogy még nincs belőle a gyűjteményemben.
2011. aug. 3. 13:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Klikk alább


[link]


a belga frank témakörben nálam ez viszi a prímet

2011. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a német márka esetében pedig ez sem rossz:


[link]

2011. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezek az érmék szinte teljesen egyformák. Tetszenek is, de nekem inkább a bankjegyek jönnek be. És azok közül is az utolsó sorozatok.
2011. aug. 3. 13:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én kedvenc papírpénzem az a svéd 20 koronás, azon Nils Holgerson van, amint egy lúdon repül. :)


[link]

2011. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez nekem is tetszik, van is belőle a gyűjteményemben 1, csak az a gond, hogy én euró előttit kérdeztem. De semmi baj. Majd kiírok egy másik kérdést, ahová tökéletes lesz a válaszod.
2011. aug. 3. 14:45
 8/15 A kérdező kommentje:
2011. aug. 3. 14:47
 9/15 anonim ***** válasza:

Köszi, ne haragudj. :)

Érdekes gyűjteményed lehet! Mióta gyűjtöd őket?

2011. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kb. 4 éve. De már jó sok van, és most az euró előttieket akarom megszerezni. De az euró előttiekből melyik a kedvenced, hogy a kérdésre is legyen válasz. És nem haragszom.
2011. aug. 3. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!