Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdők! Titeket támogat...

Pályakezdők! Titeket támogat a család anyagilag vagy már teljesen leváltatok a szülőktől?

Figyelt kérdés
Van már tartalékotok?
2011. aug. 4. 14:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
24%
Általában már van nyárimunkából pezo.
2011. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pályakezdőként szerintem nagyon kevesen válnak le egyböl a szülőkről mivel nehéz megélni :S
2011. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szülők kötelessége, ahogy a mienk is majd ha gyerekeink lesznek. (persze nem úgy nekünk, hanem külön-külön......) :D
2011. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fősuli elvégzése után egy évig voltam munkanélküli, addig természetesen támogattak mindenben. Most már a saját pénzemből élek, bár rezsibe nem kértek pénzt, de 2 hét és elköltözöm, szóval nekem nagyon rendes szüleim vannak, mindenben a legjobbak.
2011. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én suli elvégzése után 2hónapon belül találtam munkát.Ugyan "csak" havi 70ezret hozok haza 4műszakból,de itthon segítek,valamint hazaadok 30ezer ft-ot.

Szerencsére januárban megyek itthonról.

2011. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még sosem dolgoztam, maximum anyukámnak segítettem a cégnél kisebb dolgokban, majd most fogok elkezdeni ősztől dolgozni, eddig kaptam mindig havi 60k-t hogy abból oldjak meg mindent (lakást fizették), ezután meg szerintem majd csak a felét kapom. Nekem nem kell otthonra semmit fizetni. 20N
2011. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pályakezdő, de még most is segítettek, mert le van kötve a pénzem, és munkát kerestem, és kellett kérnem tőlük kölcsön, mert nem akarták, h emiatt felvegyem a lekötött pénzt. Nekem is nagyon rendes szüleim vannak, mindenben segítenek szerencsére.
2011. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hónapokkal a suli befejezése előtt nagyon izgultam mi lesz ha nem találok munkát. Mikor befejeztem rögtön talált nekem anyukám munkahelyet.Nagyon jó hely, most vagyok itt 3 éve.

Tavaly költöztem el otthonról, addig nem vették el a szüleim a pénzem, csak a kaja jegyem vásároltam be otthonra.Ezt sem nagyon akarták elfogadni.

Szóval nagyon jó fejek. Így amíg otthon laktam 2 év alatt tudtam félrerakni 6-7 ezer ft-t úgy hogy közben mindenem megvolt.

2011. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15:09

bocs 6-700 ezer ft-t

2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha megkérem őket, segítenek, de eddig is már igyekeztem ösztöndíjból, diákmelóból fenntartani magam. Most vagyok álláskeresés közepén (az első főállásom lesz), tartalékom nincs. Most szükségem lesz rájuk. De nagyon várom már azt az időt, amikor viszonozni tudom majd.
2011. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!