Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek 25ezer...

Hogyan szerezzek 25ezer forintot 3 napon belül? A család nem tud adni, sem a főnök. Nem tudok semmit eladni, a bankok nem adnak kölcsönt. A sarokra nem akarok kiállni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Barátoktól, ismerősöktől próbálj meg kérni. Ez igazán nem egy nagy összeg. Ha nem megy akkor marad a Provident és uzsorahitelező társai... de az legyen a legvégső eset
2011. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, de ilyenkor nincsenek barátok....
2011. márc. 17. 20:25
 3/19 anonim ***** válasza:
provident 3napon belül ad,de asszem 50 től csak.hetente kell fizetni,de lehet havonta is.és a felvett összeget+annak a 70százalékát kell visszafizetni.akkor jó ha tényleg nincs más megoldás és fontos a pénz.Ide nem kell semmi,aláirod,plus egy tanú és kész.
2011. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de jobb ötlet kellene, ez tényleg a legvégső eset lenne. Kell lenni más megoldásnak.
2011. márc. 17. 20:32
 5/19 anonim ***** válasza:

ha ninsc aki adjon a családból,barátoktól,nincs hitelkártyád sem gondolom...

akkor csak ez marad.

2011. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Provident 30tól ad és, ha nem kéred az otthoni szolgáltatást, akkor kb, mint egy áruhitel
2011. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Provident? Bizok benne hogy kitalálunk valami mást.
2011. márc. 17. 20:38
 8/19 anonim ***** válasza:

"Hihetetlen, de ilyenkor nincsenek barátok...."


Hát, én ezt másképp látom. De lehet, h én szerencsés vagyok, mert vannak ilyen barátaim. Persze az ilyen bizalmas segítségnyújtás nálunk oda-vissza működik, és még eddig nem volt komolyabb fennakadás.

2011. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátok ha pénzről van szó, de az is lehet, hogy nem is jó ajtón kopogtatok.Lehet hogy az segitene, akiről nem is gondolnám, akitől nem merek kérni....
2011. márc. 17. 20:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy próbát szerintem megérne. Bár tudom, hogy szar érzés kérni. Adni könnyebb. Szerintem. De lehet hogy csak a pozitív tapasztalat beszél belőlem.
2011. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!