Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fizetik ki a reálhozamot...

Mikor fizetik ki a reálhozamot? (OTP bank)

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 10:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Felmentem az OTP weboldalára, és beléptem az azonosítómmal, ott írta hogy mennyi a reálhozam, és mennyi a kifizetendő összeg. De azt nem találom sehol hogy mikor fizetik ki.
2011. aug. 5. 10:09
 2/6 anonim válasza:
Auguszt 01-én kezdték állítólag, és ABC sorrendben utalják illetve fizetik ki postán. Még én sem kaptam semmit, pedig F betűs a nevem.
2011. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A postának a beérkezéstől számítva 20 napon belül kell kézbesíteni ha 100,000 Ft alatt van. Tehát ha ma megkapják akkor az is szabályos lenne ha csak két hét múlva kapod kézhez.
2011. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem, pedig B betűs vagyok.
2011. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

100.000 alatt van, 67000 .

Ha igaz hogy ABC sorrendben, akkor elég soká lesz, mert én V. betűs vagyok.

2011. aug. 5. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan sok butaságot tudnak írni az emberek. A kézbesítő 150.000 Ftig viszi házhoz, afölött az értesítőddel besétálsz a postára és felveszed.
2011. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!