Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a teszveszen semleges...

Ha a teszveszen semleges értékelést kapok, mert nem jött létre az ütlet, akkor kell jutalékot fizetnem?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mindenképpen negatívot kell, hogy kapjak, hogy ne kelljen fizetnem?
2011. aug. 6. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semlegest kaptam, és pozitívat adtam, és nem jött létre az üzlet. Nem kellett jutalékot fizetni. Csak jelölni kell, hogy nem jött létre az üzlet.
2011. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 6. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a vatera és a teszvesz egyező szabályok alapján fut, én vaterán árulok (és egy clickkel feltöltöm teszveszre is a termékeket).


Alapfelállásban semleges értékelésnél, ha nem történt adásvétel nem kell jutalékot fizetni.

Viszont a vatera újabb szabályzata alapján a 2 hétig nem történik meg az értékelés, akkor automatikusan felszámítja a jutalékot, akkor is ha később kiderül, hogy nem történt meg az adásvétel.

2011. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!