Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális bérleti díj havonta?

Figyelt kérdés
Egy 1 hektáros telek,rajta 3 épület(nagyjából rendben vannak) összesen 1000négyzetméter. Villany, gáz és víz is van. Egy kis faluban van kb. 20km-re az osztrák határtól.
2011. aug. 6. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
60-120 között, ahogy kiveszik.
2011. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
60-120 ezer?
2011. aug. 6. 22:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam,hogy mondjuk egy cég az egészet kibérli üzemnek vagy raktárnak.
2011. aug. 6. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor még szerintem reális is a 60ezertől a 120ezerig, plusz a rezsi. Itt a tulajnak le is kell adóznia mivel az ilyen az szlaköteles. Itt nem igen tudja elsummantani a bérleti díjat. Hajaj,faluban? Arról nem is beszélve hogy melyik oldalon? Magyar vagy osztráknál bérelne. Egyszerűbb ha megveszi, hiszen most igen padlón vannak az ingatlanok!
2011. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy hektáros telek 1000 négyzetméter épülettel 60ezerért?Annyiért még egy 100 négyzetméteres lakást se biztos, hogy tudsz bérelni. Egyébként Magyarországon van.
2011. aug. 7. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 2,5 hektáros földem. Pestmegyében,

2 hetkár szántó és 0,5 hektár tanya

Van rajta egy erősen felújítandó ház, meg pár melléképület

nyomós kút van, áram beköthető.

A közelben van sárga busz megálló is!

A tanya szép árnyas sok zöldel.

Én nem kérek érte semmit ha csinál vele valaki valami értelmeset! Több éves szerződést akár 5-10-15-20 éveset is szívesen aláírok!

2011. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást Akimot, csak sajnos nem válasz a kérdésemre.
2011. aug. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!