Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan pénzt...

Hogyan tudnék gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

1-2 nap alatt szükségem lenne rá. Eladni nem tudok semmit. Már azon gondolkozom, hogy ellopok valamit. Kölcsön senkitől sem kapok és az egész életem ezen múlik. Ne azt kérdezzétek mi is ez, inkább azt mondjátok meg honnan szerzek (minimum) 10 ezer forintot két nap alatt.


Kolduljam össze valahol?


2011. aug. 7. 20:28
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Nézd, rengeteg ilyen design, vagy ajándéküzlet van ami ilyen tárgyakból él meg. Én egyszerűen csak annyit tennék, hogy múzeumi tárgybevilágítás szinten kiemelném a saját kis cuccomat, cuccaimat, így nagy esély van rá, hogy ez lesz az első dolog amit a boltba belépő észrevesz.


Hogy miért veszi meg? Jó kérdés.

2011. aug. 7. 21:57
 12/36 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ez a nagy termék. Ha egyszer elkészülsz vele, írj ide és mutasd meg. Lehet én leszek az első vevőd. Vagy ha megmutatnád a terveket, már lehet most vennék belőle 1-et.
2011. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

persze, hogy lemásold aztán te is árulgasd :P le fogom védetni. :D


pont ez a baj, hogy bármikor megveheti egy vállalkozó szellemű ember, akármilyen zseniális az ötlet meg minden lemásolni csak fél perc azt, amin valaki fél évig törte a fejét.


ettől függetlenül szívesen megmutatom. ha lesz wifi a magángépemen.

2011. aug. 7. 22:06
 14/36 anonim ***** válasza:
Tudod, én már rengeteg nagy találmányt láttam. Aztán 99%-ról kiderült hogy az a pár tízezer Ft-ot sem éri meg amibe a levédése kerülne. Rá fogsz döbbenni, hogy valami boltba árulni, nem úgy megy hogy odaviszem bizományiba és adják. Azért hogy kikerüljön a kirakatba, szerintem még külön neked kéne fizetni. De a lámpák áramfogyasztását mindenképpen.
2011. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
részben igazad van, de ha a boltos üzletet lát benne és jó drágán tovább tudja adni, akkor simán átveszi
2011. aug. 8. 00:07
 16/36 anonim ***** válasza:

Nem "párspermium" au. jame, pán spermia...


Mellesleg én is baromi kíváncsi leszek erre :)


Azt mellesleg tudod, hogy ami kisker 10e forint abból a gyártó kb. 2e forintot lát?

2011. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Smartguy86 ***** válasza:
Kérdező, szerintem te téveszmék rabja vagy! Ha ez a termék valóban egy művészeti dolog, egy műremek, akkor tök mindegy, hogy te hol, hogyan, és hányszor állítod ki, nem fogják elvinni az első nap. A műalkotásoknak meg van az a fajta rossz tulajdonsága, hogy nem mindenkinek tetszenek. Ráadásul itthon a jelen gazdasági helyzetben luxuscikknek számít egy ilyen, ami valljuk be nem ismert alkotó terméke - tehát azt se mondhatod, hogy van rá alap kereslet. Ha szét is teríted jó pár boltba, akkor is évekbe tellik, mire ebből hasznod lesz, és ha most nincs 10 ezer forintod, akkor nem adok 2 hetet és adhatod el a notebookodat is... Szerintem gondold ezt át kicsit reálisabban is, meg gondolj arra is, hogy mennyi helyettesítő terméke van a tiédnek! Mert ilyen árkategóriában vannak bőven alkotások, és lehet, hogy nem a tiéd a legtetszetősebb...
2011. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Erre akartam rávilágítani én is, de jobban szeretem a didaktikus módszert és rávezetni őt - feladtam miután nem jött be.
2011. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Szüleim hasonló témával foglalkoztak a 90-es évektől körülbelül 2002-ig és ment, bár ők nem szobrokat készítettek. Működött. Különlegessel álltunk elő. Arattunk vele. Ugyanazzal sajnos én már nem tudok aratni itt 2011-ben, mert rengetegen lemásolták és pofátlanul árulják azokat, amiket mi találtunk ki, bár talán be lehetne vele próbálkozni.


Tudom, akkora üzlet mint amekkorát elképzelek lehet, hogy nem lesz belőle, de ha havi 70 ezret megkeresek (amihez pusztán csak az kell, hogy heti 6 darabot eladjanak) már jobban járok, mint egy kasszázással.

2011. aug. 8. 11:09
 20/36 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy nem szobrokról van szó. Esetleg a célterületet elárulhatom, idegenforgalmi piac. Ezek kis, de roppantúl igényes és feltűnő csecsebecsék lesznek, amelyek olyan vonzzerővel bírnak majd, hogy ha valakinek megtetszik, ha 7 ezerért nem is, 3500 ért simán elviszi. (és akkor 1500-at kerestem egy darabon, aminek az előállítása körülbelül egy óra, ha nem tömeggyártásban csinálom munkafázisonként, akkor három óra alatt 100 is elkészíthető) de vegyük csak ezt az egy órát és 1500 forintot. Ha ebből mondjuk szintén heti 6-ot eladnak az havi 36 ezer forint, ami, a munkámmal töltött időt számítva heti max 4 nap.
2011. aug. 8. 11:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!