Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan pénzt...

Hogyan tudnék gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

1-2 nap alatt szükségem lenne rá. Eladni nem tudok semmit. Már azon gondolkozom, hogy ellopok valamit. Kölcsön senkitől sem kapok és az egész életem ezen múlik. Ne azt kérdezzétek mi is ez, inkább azt mondjátok meg honnan szerzek (minimum) 10 ezer forintot két nap alatt.


Kolduljam össze valahol?


2011. aug. 7. 20:28
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

35 ezer forint nem sok pénz.

de ha mondjuk sikerül 6 fix ponton elszórni a városban nyugodtan felszorozhatunk ezzel az összeggel és havi összegre 210 ezer jön ki.


De ha csak 3-al szorzunk, az is 105 ezer forint, ami manapság már álom kereset és havi 28 nap 9 óráját végigizzadja érte az átlagember. Tudom, mert én is izzadtam hasonlóképpen.

2011. aug. 8. 11:19
 22/36 Smartguy86 ***** válasza:
3 óra alatt 100-at csinálsz belőle egyedül? Abban akkor tulajdonképpen mi adja a presztízsértéket?
2011. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

tegyük hozzá, hogy ugyanezeket fel lehet vinni az ebay-re is, ahol én már nagykereskedelmi áron árulok.


Sokat foglalkoztam korábban az ebayyel. Azokat, amiket készítenék, azokból heti 1-2 darab biztosan elkelne. Ha mondjuk 7500 ért adom, ami a külföldinek nem nagy pénz. az heti 15 ezer, ami havi szinten (4x) 60, ha csak fele annyit sikerül eladnom az is 30 ezer.

2011. aug. 8. 11:21
 24/36 A kérdező kommentje:
smart, az ötlet. Illetve az, hogy nem tolok oda 100-at minden boltba. Csak 1-2 darabot. Az is az üzletpolitikám része lesz, hogy folyton azt mondom majd a kliensemnek, hogy kevés van belőlük és hosszú idő elkészíteni. Ezért könyörögni fog, hogy hozzak még.
2011. aug. 8. 11:23
 25/36 Smartguy86 ***** válasza:
Jó, hogy össze tudod számolni a jövőbeli bevételeidet, de azért a költségoldalra se ártana odafigyelni. Pl a bolti értékesítésnek ára van, ahogy annak is, hogy odafuvarozod a készletet, tárgyalni mész, stb. A kérdés, hogy végül lesz-e profit rajta?
2011. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Én már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi az a szuper áru, amiért Budapesten, Bécsben, de még Párizsban is könyörögni fognak a boltosok.


A keresleti oldal nincs felmérve szerintem.

2011. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
na, sikerült megvennem az alapanyagokat, bár az egyiket döntötten hoztam el, felcserélt vonalkóddal (: 3000 helyett 500 forintért. ömlött rólam a víz a pénztárnál, de nem buktam le. már csak vegyszerek kellenek és kezdhetem (:
2011. aug. 8. 13:52
 28/36 anonim ***** válasza:
Ha kész az első darab küldjél róla képet mindenképpen :) Én nem vagyok művész, mérnök területen dolgozom, de már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ez!
2011. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Smartguy86 ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá, lehet vennék is egyet, ha olyan nagyon tuti cucc. :)
2011. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
majd ha levédettem szólok (:
2011. aug. 8. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!