Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bérpótló juttatás önkéntes...

Bérpótló juttatás önkéntes munkával igazolva?

Figyelt kérdés

Nincs meg a 30 bedolgozott napom és a munkaügyiben azt mondják, max. utcát seperni mehetek, de az sem biztos, hogy ott kapok helyet...

A szabályok szerint "közérdekű önkéntes tevékenységet" is be lehet számolni.

Nem vagyok vele tisztában, ez mit jelent.


Pl. elmehetnék egy állatmenhelyre önkéntesnek?

Az nagyon szuper lenne.

De hogyan igazolják?

Vagy milyen önkéntes tevékenységet fogadnak el?


2011. aug. 9. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A hely, ahol önkéntesként dolgozol ír egy igazolást, hogy

Gipsz Jakab (adatok) nálunk dolgozott önkéntesként, mint hátvakaró X naptól Y napig ennyi meg ennyi órában Céges aláírás.

2011. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor elvileg egy sima állatmenhelyre is mehetnék?

Itt amúgy is dolgoznak önkéntesek, persze nem napi 8 órában.

2011. aug. 9. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Nálunk van a Megyei Önkéntes Centrum (az országban több helyen is van), ma voltam bent. Ott egy szimpatikus fiatal hölgy azt mondta, hogy ők közvetítenek ki önkéntes munkára (már amit elvállalsz) és ők fogják "leigazolni" a napjaidat. 5-én megyek vissza hozzájuk, hogy ajánlatot tegyenek illetve válasszak a lehetséges önkéntes munkák közül.

Sztem te is menj be a lakóhelyedhez közeli Önkéntes Centrumba, ott biztosan adni fognak további információkat.

2011. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden munka önkéntesnek számít, amiért nem jár fizetés, ebbe belefér még az őszi levélseprés is. Erre akkor kerülhet sor, ha az önkormányzatnak elfogy a pénze a fizetős közmunkákra és ingyenest ajánl fel. De így se maradsz pénz nélkül, mert a BPJ-t folyósítják.
2011. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok.

Jelentem megvan a szükséges 30 nap, 4 órásban a helyi állatmenhely által leigazolva :) Ennek ellenére örömmel járok akár tovább is. (Hétvégenként, amikor úgyis kevesen vannak az ápolók) Mondjuk egyáltalán nem leányálom az állatmenhely macskakaranténjában dolgozni, látni azt a sok beteg kóbor cicát. De vannak jó dolgok is...

2011. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!