Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmi munkavállaló nap...

Alkalmi munkavállaló nap végén kapja a fizetést?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dolgozni alkalmi munkavállalóként, reggel közölték, hogy fizetés majd szeptemberben lesz, holott előre közöltem, valószínű csak egyszer leszek. Eddig 2 másik helyen is voltam alkalmi munkavállaló, ott nap végén kaptam a fizetésem. Előre is köszi a válaszokat
2011. aug. 11. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkába állás előtti megegyezés alapján kapja a munkavállaló a fizetést. Ha te beálltál úgy dolgozni, hogy előre megmondták, hogy szeptemberben kapsz pénzt, akkor nem értem, mi a gond, minden rendben van. Mondhattad volna akkor azt, hogy bocs, de így mégsem jövök dolgozni.
2011. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak amikor már elmásztál odáig, akkor már nincs kedved sz.rba hagyni a többieket, h annál is kevesebben legyetek. más miatt is kibuktam, 4-re nem végeztünk a melóval, csak 7-re, mire költözték, hogy túlóra pénz persze nincs :S
2011. aug. 11. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!