Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkaptátok már a reálhozamot?

Megkaptátok már a reálhozamot?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor írjátok oda a helyet is, város , település...
2011. aug. 11. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Megkaptam. Számlára, úgyhogy nem értem, miért fontos a település, de Budapest.

Miért kértétek annyian postán?

2011. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert gondolom nem mindenhol egyszerre kapják meg. Én is postán kértem, de még nem kaptam meg.
2011. aug. 11. 15:04
 3/6 A kérdező kommentje:

Én mindig is postán szoktam kérni ha valami pénzt kapok.


De hogy miért kérték annyian postán? Nem tudom. Lehetséges azért, mert a számlájukon lehet tartozás, és ne hogy levonják a pénzt ha ráutalják.

2011. aug. 11. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Országszerte rengeteg kollégám már megkapta.

Aegonosok már nagyon sokan,Otp is küldi folyamatosan,az Axások átlagban 0Ft-t kaptak,a Honvéd már régen kiosztotta. Én Allianzos vagyok,és megkaptam postán 2hete,viszont férjem még nem,aki szintén Allianz és postán kérte. Nem abc sorrendben küldik,és a folyószámlára utalás előbb megy.

2011. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:14


Köszönöm a válaszokat.


Én OTP bankos vagyok. Hát remélem hogy a jövőhéten már megkapom.

2011. aug. 12. 10:17
 6/6 anonim válasza:
Nem kaptam meg.Számlára várom Aegonos vagyok Pest megye.Férjem Unikától 2hete megkapta számlára
2011. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!