Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel érdemes most foglalkozni?

Mivel érdemes most foglalkozni?

Figyelt kérdés
Sajnos 1 kis városban lakunk Hajdú-Bihar megyében és tönkrement az a cég, ahol dolgoztam. A férjemnek még van munkája, de már ő is csak napi 6 órában dolgozik megy tönkre az a vállalkozás is, ahol ő van. Elmenni nem tudunk ebből a kis városból, mert nem tudjuk eladni a házunkat már évek óta áruljuk és sajnos munka nem nagyon van a környéken:( na meg bejárni se nagyon van pénzünk:( most arra gondoltam, h tartanék itthon német vagy angol órákat, felkészítem a gyerekeket a nyelvvizsgákra. csak nem tudom, h jó ötlet e lenne e rá jelentkező. Tudom, h ebből nem élnék meg, de jobb, mint a semmi szerintem. Így legalább jön be 1 kis pénz, ha nem is sok. Hosszabb távon megérné ilyesmivel foglalkozni? Vagy mivel lehetne foglalkoznom itthon míg nem találok vmi munkát? Hosszabb távra ven vmi ötlete vkinek? Semmi sem megy manapság:((
2011. aug. 13. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan szinten beszélsz németül ÉS angolul, hogy nyelvórákat is tudsz belőle tartani, akkor pályázni pesti állásokra, és odamenni albérletbe (persze bihariba is lehet, ha van, dehát nem nagyon van). Amíg a férjednek van munkája, addig maradhat ott, de közben ő is nézelődjön pesti munkák után. Aztán jöjjön ő is oda. A lakás meg marad meghirdetve, akár kiadásra is, ha megveszik, akkor megveszik, ha nem, nem. Ez sajnos valószínűleg hosszútávon csak viszi majd a pénzt, akár az albérlet, de már jobb pozícióban vagytok, ha Pesten vagytok, mint ott a világ végén, mert itt legalább több munkalehetőség van. Aztán lehet, hogy közben csak elmegy a lakás is.

Vállalkozni nem érdemes semmit, pláne újonnan indulót, ezt láthatod a munkahelyeitek sorsából.

2011. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!