Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes ilyesmivel foglalkozni...

Érdemes ilyesmivel foglalkozni? Vagy hülyeség szerintetek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rosszul állunk anyagilag és jó lenne a fizetés mellé még 1 kis pénz. Arra gondoltam, hogy vállalnék itthon tanítást néhány gyereknek. pl. német nyelvet, angolt esetleg olaszt, Photoshop CS3, Corel Draw X3 oktatását vállalnám itthon meló után vagy hétvégén. Nem tudom lenne e rá igény, mert 1 kis városban lakunk. Csak jól jönne 1 kis pénz. Szerintetek ez hülyeség? Vagy van esetleg vkinek vmi tippje, h mivel lehetne foglalkozni még itthon? 1 kis kiegészítő jövedelem forrás. Manapság semmi sem megy jól csak, amit muszáj megvenni azok a cikkek, ezért gondoltam a nyelv oktatásra, mert kötelező már a nyelvvizsga és arra sajnos muszáj költenie az embernek.

További szép napot mindenkinek!!:)


2011. aug. 13. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg a városodban és várj. Ha igény lesz rá jelentkeznek biztosan. Nem hülyeség, ha tudod kamatoztatni, illetve másnak tovább adni a képességeidet, tudásodat.

Sok szerencsét

2011. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!