Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Onlinepenzkereses. Net?...

Onlinepenzkereses. Net? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Tipikus átverés, van ,hogy 24szer nemjön ki a piros:) plusz a gépi rulett akkor vesziel a pénzed amikor akarja. Válaszd inkább a hyipeket a kaszinó helyett: primfix.blog.hu
2011. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De írja, hogy emiatt kell legalább 60eurót felrakni, inkább 75. És hogy naponta maximum 370-80 eurót kaszinózzunk össze. :)
2011. aug. 22. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit mondjak. Csináld csak.

Majd írj ide vissza 1 hónap múlva.

(régen a Déli Pályaudvarban volt nyilvános net, szóval ez nem lehet gond)

2011. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezzel az a gond, hogy végtelen mennyiségű pénzzel mehetnél csak tutira, illetve pont emiatt a trükk miatt az online kaszinók maximalizálják a megtehető téteket (ha pl. belépsz egy asztalra ahol 1,2 dollár a min, ott max 100 dollárt tehetsz fel, elég könnyű kiszámolni hogy hány kört tudsz veszíteni, amíg még pluszba maradsz, nem túl sokat...
2011. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De offline tényleg kipróbáltam és működött a dolog. :-\
2011. aug. 24. 18:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg állítólag épp ez a kulcsa, hogy csak 1 dollárokat szabad felrakni és azt duplázni.
2011. aug. 24. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:

igen 1 dollárokat, nézd csak: van 100 dollárod fenn, vajon hány vesztes kört tudsz lejátszani?

1,2,4,8,16,32,64...ennyi, aztán bukta a 100 dollárod, mert nem folyton egy dollárt kell duplázni, annak semmi értelme, kicsit gondold át...

2011. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is kipróbáltam és egy órán át játszottam vele de egyszer sem futottam túl a 64en...Én azért próbáltam ki mert nagyon szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, de meggyőzött amikor kipróbáltam...és lehet bármilyen számolgatás és kalkulálás amikor ott vagy és élesben játszol annál nincsen biztosabb...
2011. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szia! Kipróbáltam, 0,10centes minimummal, 28eurós befizetéssel. Ez ugyebár 1eurós minimum esetén, 280 eurós befizetésnek számít. A helyzet az, hogy egy ideig nyertem, de aztán az egész elúszik, főleg mert nem hagynak nyerni. Tényleg átverés! Akár mennyi pénz sem elég. Megoldják, hogy veszíts! Pl.: nálam kiírtak egy ilyet, hogy időkorlát, lépjek be újra. Ezzel 6eurót veszítettem, holott belépéskor nem regéltek semmilyen időkorlátról, se a cassino adatlapján sem. Szóval hidd el, hogy a cassinósok sem hülyék. Engem inkább a kíváncsiság hajtott, mint a nyerési vágy. Bár jó lett volna ha ez ilyen könnyen megy. De amint a képlet is mutatja az élet nem ilyen egyszerű. :) Ha kipróbálod biztos, hogy te is veszíteni fogsz! Ja és a próbajáték alatt könnyebb nyerni akárki akármit mondd. Élesben elbuksz mindent! Üdv!
2011. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!