Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes belevágni zepteres...

Érdemes belevágni zepteres melóba? Jelenleg nincs más, ahová behívnának.

Figyelt kérdés
Aminap voltam a zepternél állástájékoztatón, kitöltettek velem egy teszt-jellegű dolgot, s ma hívtak, hogy holnaptól mehetek tanfolyamra. A neten rengeteg negatív kritikát olvastam róluk, pozitívat elenyészőt. Tényleg ennyire gáz? Mik a tapaztalataitok, akik dolgoztatok már náluk? Tisztában vagyok vele, hogy jutalékos rendszer van, telefonálgatni kell, termékeket értékesíteni. Mégis arra lennék kíváncsi, mennyire éri meg ezt csinálni? Sajnos sehonnan nincs jelenleg jövedelmem pályakezdőként, ezért lenne jó valami meló.De csak innen hívtak vissza.
2011. aug. 29. 16:44
 1/10 anonim válasza:
63%
a zepter lehúzós! vigyázz
2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÉS ez miben nyilvánul meg? Mert félek eléggé...3hónapos próbaidő alatt még visszamondhatom az egészet, ez vigasztal. De attól félek legjobban, hogy bejárok dolgozni normálisan minden nap, de ha szerencsétlen vagyok és semmit se adok el, akk nem lesz semennyi pénzem. Nem meggazdagodni akarok, nekem elég lenne a minimálbér környéke is
2011. aug. 29. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Én nemrégen voltam ilyen tájékoztatón és tanfolyamon. Engem kerestek meg egy hirdetésem által, nem mondtak cégnevet, így nem gondoltam, hogy a Zepter lesz. Mikor beértem, majd leesett az állam, de ha már ittvagyok, maradok. Nem volt komoly az interjú, 5 perc alatt végeztem. Még aznap visszaszóltak, hogy mehetek tanfolyamra, felvesznek. 2 napos tanfolyam volt, az első napra mentem csak el mert elegem lett a szövegükből, meg nem volt kedvem még több pénzt elutazni, mert nem olcsó a buszjegy. Pár napra rá hívtak, hogy mi történt, konkrétan elküldtem a lehúzós ...-ba őket, de úgy, hogy rámnyomták a telefont.

Nem sajnáltam, pedig nincs munkahelyem még most sem, de éppen elég volt amit a környezetemben mondtak a cégről, hogy a netet ne is említsem.

Nem érdemes belevágni! Csak akkor, ha nem ember vagy és nics lelkiismereted.

2011. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
végülis lehet csinálni. alapvetően kell hozzá magánválalkozoi de az elején csinálhatod alkalmazotként is. velem nem akartak semmit se megvásároltatni nem kellett semmit fizetni ha elkezdtem volna és aláirtam volna nekik h csinálom. ha te hiszel benne h működik akkor nincs gond teljes szívedből csinálhatod elég jol is keresnek.alapvetően ha értékesítő vagy akkor nem kell behivogatnod embereket hanem előadás után mennek hozzád 1-2 ingyenkezelésre és azalatt öszebarátkoztok és meggyőzöd h ez neki kell. ha megveszi teis kapsz pénzt ha nem nem.de nincs lecseszés(vagyis az van de vonzata nincs) ha nem veszi meg. nálunk legalábbis iugy volt
2011. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyik legjobb barátnőm dolgozott náluk pár hónapot, de el kellett költöznie, így abbahagyta. Neki tetszett az egész. Nem hinném, hogy átvágna, de hát más-más emberek vagyunk. Én is emberből vagyok és van szívem is, nem szeretek átverni másokat. De most végképp elbizonytalanodtam
2011. aug. 29. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig átverés az egész. A termékek valóban jók, csak éppen ugyanolyan jókat lehet kapni más gyártóktól is a piacon a Zepteres ár töredékéért. Ahhoz képest, amit tudnak, borzasztóan drágák a termékek, a márkanevet fizeted meg. Akinek van esze és pénze az fog találni a Zepteres árban sokkal jobbat. Nagyon-nagyon nehéz lesz értékesíteni a termékeket és bizony sokan meg fognak utálni, miután rájöttek, hogy mennyire lehúztad őket te, mint a Zepter. A szemükben ugyanis te leszel a Zepter. Csak azok tudnak az ilyesmivel jól keresni akik nagyon meggyőzők és maguk is "csodatévőnek" hiszik a Zepteres termékeket.
2011. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17:17-es vagyok.

Megpróbálhatod, hátha megy. Én is így kezdtem, de nálam nem lett jó vége. Már a tanfolyamon elegem lett belőlük, mi az, hogy egy terméket 3-4, sőt 5x áron kell eladni. Pedig kereskedelmi végzettségem van, tudnom kellene eladni, de pályakezdő vagyok én is, nincs sok tapasztalatom. Valamint nem vagyok, és soha nem is leszek az az ember, aki bárkire bármilyen terméket ráerőltet. Lehet ezért nem szeretem a szakmámat, és rosszat válaszottam, de nekem a rábeszélés nem megy. Mindig a legjobbat próbálom nyújtani, de ez itt nem megy, mert érzem, csak átverem az embereket. Az idős emberek a fő célközönség, és miért? Mert könnyen meg lehet vezetni őket.

2011. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azzal volt gondom, h miután elbeszélgettek velem derült ki h a saját költségemre kell felhívni emberkéket, és a "tanfolyam" olyan messze lett volna, h nm érte meg elutaznom.. Ha van annyi alaptőkéd, h elutazd, telefonálgasd.. Te tudod!
2011. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanulságos volt. Olyannyira, hogy nem mentem el ma a tanfolyamra. Nem ez volt az álmom, nem ezért tanultam.
2011. aug. 31. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!