Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Engem nagyon dühít!

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó ismerősünk a polgármesteri hivatalba,aki elmondta,hogy ha egy cigány család megigényel mindent amit csak lehetséges,és nagyon sok család meg is kapja,akkor egy hónapban nem kevesebb mint 190.000 Ft-ot kapnak kézhez.

Mikor ezt meg hallottam azt hittem az agyam el dobom!

Más több hónapig dolgozik ennyi pénzért...


2011. aug. 31. 11:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De ez valóban így van,mivel láttam is a számlakivonatot vagy mit.

Gondolom mindegyiknek van minimum 4 gyerek,lakástámogatás,munkanélküli segély,gázártámogatás,gyermekvédelmi támogatás és még sorolhatnám.

Tudom hogy a magyarok is és sokan mások meg kapnak ebből sok mindent,de mi nem szülünk 5-nél több gyereket,és aki meg teheti az dolgozik.

2011. aug. 31. 11:18
 12/14 anonim ***** válasza:
11:18 hatalmas!!!!!!!!!! :DDD
2011. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes, az általunk ismert három gyerekes kelet-magyarországi cigány család nem kap ennyit, pedig próbálkoznak. Az a gyanúm, hogy abban a 190 ezerben benne van olyasmi is, amit évente csak egyszer vagy kétszer lehet igényelni. Bizonyos támogatások ki is zárják egymást, tehát ha az egyiket igényled, a másikat már nem kaphatod meg.


Az meg, hogy ott a putriban a plazmatévé, elég szomorú, de ez van. Sokkal könnyebb lenne sok kérdést megoldani, ha a cigányoknak a vérükben lenne az előrelátó és fegyelmezett gazdálkodás. Sajnos nincs benne. Ettől még nem lesz senki se előrébb azzal, hogy mutogat a plazmatévére.

2011. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Én is kelet magyar országon lakok szabolcs megyében.

Itt teljesen mindegy hogy gazdag vagy szegény cigány,az utcára nem tudsz kimenni tőlük,mert leköpnek,és kővel dobálnak.

2011. aug. 31. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!