Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen segélyt, támogatást...

Voguelilias kérdése:

Milyen segélyt, támogatást igényelhetnék? Böv lent.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 2 év alatt vesztettem el a szüleimet így az árvasági ellátásra tarthatok igényt. Közel 1 éve én dolgozom, de szeretnék inkább nappali képzésre menni, hogy hátha nagyobb eséllyel tudnék szakmával állást keresni mint érettségivel. Nem tudom, hogy hol járhatnék utána milyen támogatásokat kérhetnék, hogy továbbtanulhassak nappalin.
2011. szept. 7. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál kell érdeklődni.Ha adnak segélyt akkor ott adnak.
2011. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha államilag finanszírozott nappalin tanulsz, akkor megkapod a szoc.támot (a legmagasabb összeget); tanulmányi eredményed alapján tanulmányi ösztöndíjat (ezeket az egyetemtől)

Árvasági ellátást az államtól.

Ha a településetek benn van a Bursa programban, akkor az Bursa ösztöndíjat is (a bursa.hu-n meg tudod nézni, hogy benn van-e) Erre októberben kell beadni a jelentkezést és nem folyósítják rögtön, ezt is nézd meg a honlapon. Most nem tudom megnézni neked, mert sietnem kell.

Az önkormányzattól kérhetsz szoc.segélyt (állandót nem valószínű hogy adnak, de van eseti is)

2011. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!