Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire igényelhetnék pályázati...

Mire igényelhetnék pályázati támogatást fuvarszervező egyéni vállalkozóként? SOS

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem el speditőrködni egyéni vállalkozóként. A havi nettó összeg, ami a kezemben marad, 400 ezer Ft körül van. Kb 1 millió Ft befektetésével kezdtem ezt el. Szerencsém volt, hogy a korábbi munkahelyemről elvihettem az üzleti kapcsolataimat, mert a főnök mohósága csődbe vitte a cégét. Nem volt szemét velem, engedte, hogy vigyem. Rengeteg jó pályázatíró cég van a neten, az egyiket felhívtam, hogy mire tudnék igényelni, de ők azt mondták, hogy konkrét igényekkel keressem fel őket, tehát hogy pontosan mire kérek támogatást. Innovációra nincs szükség, mert ez a munka csak egy számítógép előtt zajlik, nem kellenek hozzá kamionok és nem is szeretnénk. Viszont az ÁFA az, ami megszivathat, ha az APEH szívózik és nem fogja időben kifizetni. Erre is jó volna, ha lenne 4-5 millió tartalékom. Szóval tudtok-e valamit ajánlani, amivel egy legalább 5, de inkább 10 milliós támogatáshoz vagy bármi ilyesféléhez hozzá lehet jutni egy fuvarszervező esetén? Ha ennyi plusz pénzem lenne, akkor sokkal több melót le tudnék vállalni, nem aggódnék ennyit, és sokkal több pénzt is kereshetnék vele.

Örömmel vennék minden hasznos ötletet.


2011. ápr. 8. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!