Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért vannak hátrányban a...

Miért vannak hátrányban a rokkant nyugdíjasok munka területén? A mai világban az egészséges is nehezen talák munkát.

Figyelt kérdés
Én 67-%-ban rokkant nyugdíjas vagyok és kapok 34800-ft-ot ebből hogyan lehet megélni?Mellette emelt összegű családi pótlékot ami 20.000-ft.Elégedjek meg ennyivel?
2009. ápr. 22. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Elismerem, hogy kevés, de ha dolgozni tudsz, akkor mondj le a rokkantnyugdíjról. Elvégre azt azért kapod, mert nem tudsz dolgozni. Ha tudsz, akkor felejtsd el, és menj dolgozni.

Sajnos sok olyan ember van, aki semmit nem kap az államtól. Nekik kell a munka.

2009. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
34%

az előzőt 100% ra tenném és ágyhoz kötném menjen el dolgozni 37ezer mellett és legyen boldog.

(1 roki)

2009. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Munka vagy rokkantnyugdíj? Nem azért kapják a rokkantnyugdíjat, mert nekik szép a szemük. Ha kapod, akkor nem tudsz dolgozni. Ha tudsz dolgozni, akkor nem kell rokkantnyugdíj. Én azokat a nyugdíjasokat is megkövezném, amelyik elmegy 50 évesen nyugdíjba, de azért még dolgozik. Vagy munka vagy nyugdíj.
2009. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!