Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/265 anonim ***** válasza:
95%

Most olvastam vissza az egész topicot. Úgy látom ezek a dolgok nem csak nekem tűntek fel.


Egy bazi nagy piramisjáték az egész és valaki(k) rohadt jól járnak vele amíg be nem bukik az egész.

2012. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/265 anonim ***** válasza:
95%

Ami még elgondolkoztatott.

Az arany ára eléggé fix. Nem nagyon lehet árrést tenni rá.

Pedig a kereskedelem az árrésre épül.

Ahhoz, hogy ebből komoly bevételt lehessen szerezni ahhoz az kellene, mint egyébként a kereskedelemben, ahol 50-100%-os vagy még nagyobb árrést alkalmaznak.

Márpedig csak akkor lenne miből jutalékot fizetni, hogy ha az aranyat bőven (30-50%-kal) a piaci ár alatt szereznék be. És aki benne van a rendszerben ő maga is hozzájuthatna olcsóbban, szinttől függően. Ahogy az a kereskedelemben is meg van.

A nagyker jóval olcsóbban jut a termékhez, mint a kiskereskedő vagy a végfelhasználó. A legális MLM-ben szintén meg van ugyanez a szisztéma.

De itt mégis hogyan vagy miből fizetnek ki 7000EUR-t???

2012. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/265 anonim ***** válasza:
100%

Már vannak is károsultak, akik nem tudnak hozzájutni a pénzükhöz.

575-ös hsz


[link]

2012. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/265 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanezt megcsinálták 10 éve gyémánttal, most van bírósági szakaszban. Még nincs belőle semmi...


Pontosan jól látod, hogy nincs akkora árrés, hogy kijöjjön a jutalék rendesen, de amúgy is sok sebből vérzik ez, jópárat felvetettünk.


Egyszerűen képtelenek felfogni azok az emberek akik azt mondják ez működik (bár én abban sem vagyok biztos, hogy nem beépített emberek irogatnak ide is), hogy ez csak ideig óráig működik és gyakorlatilag mások átveréséből lesz nekik pénzük.

2012. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/265 anonim ***** válasza:
87%

Nem is az árrésből fizetik hanem a balekok befizetéseiből.

A lényeg

Itt van 1.es balek ő befizeti az 500+40EUR-t. A 40 megy valami honlap irodára. Lényegtelen.

A lényeg az 500EUR


Találnak még 14 balekot, ekkor 1.balekből már csak fél balek lesz. :)

Ha ismét találnak még 14 balekot akkor már 1. balekből piramisépítő lesz.


Összesen befizetnek:

(14+14)x500EUR-t=14.000EUR

Ebből megkap 7000-et az 1. balek

A többi pénz megy a cégnek aki meg nem talál 28 balekot az bukta a pénzét. Mivel az 500EUR-ért semmit nem adnak.


Elég régen vagyok már az MLM szakmában és felismerem az ilyen illegális piramisjátékokat. Plusz a szűk családban van jogász is aki szintén ezen a véleményen van. Pont ilyen volt a Freedomrocks, a TVI express és még sorolhatnám a baleklehúzó cégeket.


A legális MLM-ben üzletépítés nélkül is vásárolhatsz ami ugyanúgy része a jutalék elszámolásnak. Itt ha egyből veszel aranytömböt akkor az nem lesz része a jutalékelszámolásnak.

2012. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/265 anonim ***** válasza:
3%

Tisztelt Urak és Hölgyek!

És még a tökéletlen nagypofájú minden ócsároló felhasználók.

Annyi minden sületlenséget ír néhány ember, hogy észbontó.

Az Emgoldex igenis jó, még egyszer mondom NAGYON JÓ.

Talán az interneten nincs is jobb. Aki nem veszi a fáradtságot, hogy meg győződjön róla, az írja a sületlenséget. A csóró, és élből buta embertől nem is várható más. Azt írják 5 év múlva bedöglik, no és a szántó-vető ember is veti a magot, pedig tudja, hogy elverheti a jég a vihar. Optimista és remél. Én már bánom, hogy nem előbb kezdtem bele. Így is kifizettem már belőle néhány a múltból összeszedett adósságot. Persze vannak lusta csapatok akik nem törődtek vele csak várják a pénzüket. Így nem működik,leállnak a táblák. Ha van ilyen keressen meg privátban és segítek.

2012. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/265 anonim ***** válasza:
91%

Már privátban is megfenyegettek. Ez gyönyörű. Ilyen ez a cég meg azok akik "képviselik" No comment kategória.

Azt meg külön kikérem magamnak, hogy csóró lennék.

2012. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/265 anonim ***** válasza:
5%

Az előzőnek írom!

Hát pajtás, az sem semmi amit Te képviselsz. Miért nem lehet jó amihez Te nem értesz. Fogj egy kis pénzt és vágjál bele, mindjárt más lesz a véleményed.

2012. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/265 anonim ***** válasza:
0%

123/128 Időpont 03-05 19:26-kor írónak

Mi van azon a linken amit feltettél.

Ki a károsult. Avagy te is a butaságot képviseled.

2012. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/265 anonim ***** válasza:
95%

Pont, hogy értek hozzá és nem csak én a családban. Ezért tudom megkülönböztetni a legális MLM-et az illegális piramisjátékoktól.


A linket meg törölték. Vagyis a hoxa fórumot. Mert ott is fenyegetőztetek meg jöttetek a nagy arcotokkal. És elege lett a hoxa-nak abból amit csináltok. Nem csak ott hanem minden fórumon ahol a csoda emgoldex előkerül.


A károsultról meg annyit, hogy épp kivár, hogy elüljön ami vele történt, mert megfenyegettétek őt is. Aztán majd megy feljelentést tenni.

Én már megtettem szóval csak várni kell, hogy mikor lesz nyomozás ebből.

2012. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!