Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/265 anonim ***** válasza:
52%
Én írtam a cégnek egy levelet, abban javaslatot tettem a megoldásra, mégpedig,hogy akik beragadtak a mátrixba, gyűljünk egy csapatba, a mátrixokat vonjuk össze, így futassunk ki egy jó párat, és akik a végére maradtak, a kifutottak, segítsenek nekik is. Remélem,hogy erre pozitív választ kapok, és engedélyezik. Gondolom nektek is jó lenne ez a megoldás, vagy mondjatok más ötleteket! Természetesen, majd ki kell számolni, hogy hogy kell úgy csinálni, hogy mindenki megkapja a pénzét. Fölösleges a telefonálás, egyénileg, inkább segítsünk egymásnak. Ha ezt a javaslatot nem fogadják el, és nem hajlandók segíteni, akkor úgy látom, vagyunk több százan is, és kénytelenek leszünk ügyvédet fogadni. Az emgoldexnek egyébként is, csak nem régen van engedélye a tevékenységre. Én a személyes találkozást is javasolnám, azoknak, akik tovább akar lépni.
2012. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/265 anonim ***** válasza:
0%

166-os nak.


Milyen kép és szövegszerkesztő programmal csináltad ??

Elég silány minőség. Ha már a lejáratáson erőlködsz akkor legalább profin csináld.Idióta amatőr !!

2012. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/265 anonim ***** válasza:
100%
Személyes találkozás? Mégis, hogy gondoltad? Gondolkodjál már!!! Kiutazol Dubajba?? Röhög a vakbelem. Bukta van és szívás.
2012. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/265 anonim ***** válasza:
83%
Okoska nem szövegszerkesztővel csináltam hanem így kaptam emailben az ORFK-tól csak a személyes részeket kiretusáltam. Majd rájössz ha megjön az idézés a rendőrségtől. Szerencsétlen hülye.
2012. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/265 anonim ***** válasza:
41%

Sziasztok. Nagyon sajnálom, hogy sokan beragadtak a mátrixokba. Ez egy jó ötlet, összevonni, hátha támogatják.


Igaz én nem vagyok károsult, de ezt találtam:



Elállás a Rendeléstől



A Vásárlónak, aki a Goldex programon keresztül Rendelést adott le, jogában áll felmondani azt, az okok ismertetése nélkül, a Rendelés befizesétől és kihelyezésétől számított 14 napon belül. A lemondásról szóló nyilatkozott elektronikus formában kell eljuttatni a társaság e-mail címére.



Amennyiben az idő letelt és a Vásárló rendelése még mindig az Előzetes asztal első szintjén, vagy a Főasztal első ciklusának az első szintjén helyezkedi el, a már befizetett foglalóból a társaság befektetési aranytömböket vásárol, amelyeket eljuttat a Vásárló részére. A Vásárlónak lehetősége van visszavásárlásra felkínálni a tömböket, vagy a társaságra bízni, hogy az garantálja a felelősségteljes megőrzésüket.



A szállítási költségek a Vásárlót terhelik.



A Rendelés tulajdonosának jogában áll a Rendelés bármelyik szakaszában a teljes összegre egészíteni a foglalót, ami után megkaphatja az összegért járó befektetési aranyat.



Amennyiben a vásárló bármely más esetben áll el a Rendeléstől, köteles a társaság felé megtéríteni Rendelése átdolgozási költségét, ami a Rendelés összegének a 7%-át tesz ki.



A Rendelés felmondási ideje



A Rendelés felmondási ideje attól a pillanattól számítódik, amikor a Vásárló leadta Rendelését az EMGOLDEX webüzletben.


6. A Szerződés megkötése, érvényességi ideje és viszonyának megszüntetése



6.1. A Szerződés és az abból fakadó kötelezettségek érvénybe lépése attól a pillanattól számítódik, amikor a Vásárló elektronikus úton elfogadja a Szerződést, és az előírt szervizszolgálati díjak, illetve a Rendelés összege átutalásra került a Társaság számlájára. Amennyiben a Vásárló ténylegesen használatba veszi a Vezérlőpultot, az azt tanúsítja, hogy elfogadta a Szerződés feltételeit.



6.2. A Szerződés érvényességi ideje a Vásárló Rendelésének végleges teljesítéséig tart, de automatikusan meghosszabbításra kerülhet, ha a Vásárló befizeti a következő Rendelés összegét.



6.3. Mind két félnek jogában van idő előtt felbontania az Internet szolgáltatásról szóló Szerződést, írásos formában tájékoztatva erről a másik felet 30 (harminc) nappal a felbontás előtt.



6.4. Amennyiben a Szerződés a Rendelés tulajdonosának kezdeményezésére, vagy az ő hibájából kifolyólag kerül felbontásra, a befizetett Előfizetői díj nem kerül visszatérítésre.

2012. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/265 anonim ***** válasza:
66%
Mind fent van az emgoldex.com honlapon.
2012. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/265 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind szép és jó. De van írásos szerződés? Nincs! Akkor meg olyan, mintha nem is lenne semmi. Szívás.

Volt már megbízásos szerződésem neten keresztül. Ott is kellett egy aláírt példány. Nem véletlen, hogy az összes normális legális MLM cégnél van írásos szerződés.

2012. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/265 anonim ***** válasza:
56%
Annak, akinek röhög a vakbele, javasolom, hogy gondolkdjon, mielőtt hülyeséget ír. Vagy komolyan gondoltad, hogy dubai összejövetelre hívom bárkit is? Te nagyon okos vagy, így gondolom, megértetted amit írtam, de ha mégsem, a hülyébbek kedvéért részletezem: vegyük fel egymással a kapcsolatot, űljünk össze akár személyesen, nem dubaiban, hanem mindenki a saját köreiben, és találjuk ki, hogy mit lehet tenni. Még egyszer: senki ne vegyen repülőjegyet dubaiba!
2012. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/265 anonim ***** válasza:
100%
Hülyegyerek! Kommunikáció alap. Mindig a közlőnek kell úgy közölni az infót, hogy az a befogadónak egyértelmű legyen.
2012. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/265 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Szívni, meg elmenni már végre a rendőrségre és feljelentést tenni, ahogy én is megtettem.
2012. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!