Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/265 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira legális az egész akkor miért is kell fenyegetőzni?
2012. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/265 anonim válasza:
71%

A habzó szájú Emgoldex-gyülekezet tagoknak címezve:


Legyenek szívesek utánaolvasni, majd értelmezni: pilótajáték, piramisjáték.

Ezután gondolják át, hogy a "befektetésük" hogyan is térül meg.

Egyszerű matek: 7×€500=€3500 (mert a lényeg ugye, hogy hét fős csoportok alakuljanak ki). Úgy gondolom a €40-ós adminisztrációs díjtól eltekinthetünk, ez bizonyára a "rendszer" megalkotójának vagy megalkotóinak a zsebében landol.

Mindig a piramis (elnézést, csoport vagy rendelési asztal) élén lévő tag kapja a csoport pénzét.

Már többen leírták, kifejtették ellenérzésüket az Emgoldex-szel kapcsolatban, de szerintem nem árt, ha minél többször olvasható egy kis felvilágosítás, iránymutatás.

Szitkozódás előtt gondolkodjanak, ennyi kérésem van. Aki mégis anyázni, személyeskedni szeretne, azzal szívesen egyeztetek időpontot és helyszínt, ahol elmondhatja a magáét.

2012. márc. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/265 anonim ***** válasza:
34%

Tudjátok aki így kezdi, hogy

A habzó szájú Emgoldex-gyülekezet tagoknak címezve:

Az maga a HABZÓSZÁJÚ.

Nem érdekel a véleményed a piramisjátékról.

Az Emgoldex az többszintű mátrix.

Az MLM-nek is lehetnek selejtjei, mégsem rossz.

A férfiak között is vannak rablók, tolvajok, habzószájuak, hazugok, mégsem minden férfi rossz.

Többnyire jó apák, társak, fiuk, barátok munkatársak vezetők...stb.

Ugye nem minden nő prostituált, pedig van ilyen állítólag.

Az autók között is vannak rosszak, mégsem minden autó rossz.

A focisták között is van aki eladta a meccsét, de mégsem rossz minden focista.

Miért bánt téged, ha én kockára teszem a pénzem.

Ha az eredeti kérdésre akartál volna válaszolni ami így szól.

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Akkor ha bent vagy és kár ért az a te hülyeséged, mert lusta voltál a kapcsolatépítésben.

Ha peddig nem voltál, vagy nem vagy benne akkor honnét veszed a bátorságot, hogy rossz véleményed ki tedd köz szemlére.

Az okos gondolat helyett csak ez jár a fejedbe"Aki mégis anyázni, személyeskedni szeretne, azzal szívesen egyeztetek időpontot és helyszínt, ahol elmondhatja a magáét.

Én nem anyázlak és ne várj tőlem ilyent, ez a TE mentalitásod.

Az enyém pedig a megfontolt, és a véleményed ellenére keresem a kapcsolatteremtést az EMGOLDEX- tagjaival. BE AKAROK LÉPNI. Hívjatok.

2012. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/265 anonim ***** válasza:
43%

Nem akarok vitázni, mert értelmetlen.


Aki azt hiszi bármiről, hogy csak beteszed a pénzed és ülsz ölbetett kézzel, egyszer csak majd az öledbe szakad a többszöröse, az téved. Az életben mindenért meg kell dolgozni.

Aki károsult, az azért mert áll a tábla. Gondolom nem tesz semmit sem, csak várja a sültgalambot, aztán panaszkodik. Ezért ez csapatmunkában jó. Úgy gyorsan pörög, tapasztalat.


És nem kéne általánosítan, meg "habzó szájú...." jelzőkkel illetni senkit.


Mindenkinek magánügye, hogy hova teszi a pénzét, vagy mit csinál hogy több legyen. Ha valakinek az X módszer nem tetszik csak az Y, akkor sincs joga leszólni a másikat, főleg ha nincs tapasztalata (csak amit olvas a neten...)


A kérdésre válaszolva: van tapasztalatom: pozitív.

2012. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/265 anonim ***** válasza:
100%

Aki károsult az azért károsult, mert SEMMIT nem kapott a pénzéért.

Nem kell a rizsa meg a mellébeszélés. A legáls MLM-ben aki befizet X összeget az kap valamit cserébe. A piramisjátéknál csak az kap valamit aki a piramis tetején van. A többi meg csak szív. Így mindig lesz olyan aki nem kap semmit sem cserébe a pénzéért.

Ez az Emgoldex. Ez nem MLM hanem piramisjáték. Még egy ideig lehet vele bohóckodni meg rászedni az embereket, de lassan bedől ez is mint a többi ilyen cég. Akkor legyen majd nagypofátok ha majd bedől. Akkor gyertek majd ide és verjétek a melleteket, hogy ez milyen frankó üzlet. Gyanítom akkor majd méllyen hallgattok fületek, farkatok behúzva.


Én meg sehol sem írtam, hogy Habzószájú és nem is sértegettem senkit sem. Az az emgoldexes nagyarcűakra jellemző, hogy sértegetnek meg bunkóskodnak.

2012. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/265 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésekre persze nincs válasz csak a terelés.


Azért újra felteszem őket.


Ha egy komoly cégről van szó akkor miért csak egy vacak mobilszám van megadva ügyfélszolgálatnak? Amit állandóan egy ember vesz fel aki ráadásul iszonyat érthetetlenül beszél németül.

Miért csak magyar találatok vannak egy nemzetközi cégre a google-ban?

Egyáltalán miért nincs magyar képviselete?

Miért kell Dubajba menni bíróságra ha gebasz van?


Ki van ez találva rendesen. Majd akkor verjétek a melleteket, hogy ha megy a rendőrségi felszóllítás, hogy kihallgatásra kell menni. Gondolom akkor már nem lesz ilyen nagy szátok.


És vannak még hülyék akik bedőlnek az ilyen kamu cégeknek. Ahogy bedőltek a Freedomrocksnak, a TVI-nak és még sorolhatnánk a kamu cégeket amik 2 max 3 évet működtek. Aztán lebuktak amikor elkezdődött a nyomozás.

2012. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/265 anonim ***** válasza:
100%

És még egy kérdés amire leginkább kíváncsi vagyok.


Miért kell fenyegetőzni, hogy ha ez az egész legális?

2012. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/265 anonim válasza:
74%

A habzó szájú jelző azoknak szólt, akik fenyegetőznek, magas lóról beszélnek, és lehurrognak mindenkit aki nem az ő véleményét osztja. Az általánosítás az lett volna, ha azt írom k***ög emgoldexesek.


"Nem érdekel a véleményed a piramisjátékról"

Rendben. Úgysem én foglak a bíróságra rángatni.


"Miért bánt téged, ha én kockára teszem a pénzem."

Nem csak a pénzed a tét. Amúgy nem érdekel.

Csak az idegesít, hogy bele fogsz/fogtok rángatni több embert is, mert ugye ez a piramis lényege... és lehet ezt akármilyen mátrix köntös mögé rejteni, akkor is piramis marad.


Az azért kitűnik, hogy a lényeg nem csapódott le, és még csak el sem gondolkoztál az egészen. Nem gondoltál bele, honnan és hogyan lesz neked nyereséged. Abba sem gondoltál bele, hogy barátságok/ismeretségek mehetnek rá erre az egészre. Ha meg börtönbe vágnak, az csak fokozza az élményt.


A többiek oldalakon át magyarázták, hogy miről is szól ez az emgoldex, és miért nem érdemes vele foglalkozni... kár volt írnom nekem is, felesleges szájtépés. Hülyeség volt azt remélni, hogy egyszer csak felfogjátok a lényeget.

2012. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/265 anonim ***** válasza:
95%
Értelmes kell? Ma megtettem a feljelenetést. Lehet várni a zsernyákokat. :) Egy ideig még lehet vele bohóckodni aztán majd szépen összedől az egész, mint egy kártyavár.
2012. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/265 anonim ***** válasza:
100%

Üzenet ˇvámosi zoltn-nak.


Bocs, de miután megfenygettek így senkinek nem válaszolok privátban emgoldex ügyben.

Lényegtelen melyik kapitányságon teszel feljelentést. Ha tömegesen lesz feljelentés akkor úgyis összevonják és egy ügyként kezelik.

Én magát a céget jelentettem.

2012. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!