Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt takarítotok meg...

Mennyi pénzt takarítotok meg egy hónapban?

Figyelt kérdés

És ezt hogyan? Bankban, otthon a fiókban, valami lekötés, babakötvény, bármi...

Mire spóroltok?


(Légyszi a lehurrogós,"ennivalóra sincs pénzem" válaszokat kerüljétek, köszönöm!)


2011. szept. 20. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én bankban tartom a pénzem, ami megmarad, azt ott is hagyom.

De sajnos tényleg nem marad sok. :(


Nekem van egy nagy álmom: nagyon szeretnék egyszer eljutni Amerikába. :)

Szóval erre teszem félre, amit tudok, de ezzel a tempóval még 30 év múlva se jutok oda, az biztos. :(

2011. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mínusz 20-30eFt./hó. Anyám hoz ki nullásra. 30 éves vagyok, diplomás, és a szakmámban dolgozom. Lakáshitel...
2011. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100-150 rugót havonta. Egy részét bankban (fizetés után megy egy rész), illetve a lakásban szanaszét hagyott bankjegyeket dobozba gyűjtöm. Ha nem keresi senki, akkor megy a bankba.
2011. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

havi 60-70eFt

megszoktam várni, míg összegyűlik egy picit nagyobb összeg, és azt lekötöm. vannak akciós kéthavi kamatozású betétek, azokat szoktam választani.

ha lenne elég pénzem hozzá, akkor tőzsdéznék, de ahhoz min. 5mFt kell, hogy komolyan tudjál "játszani"...


Hogy mire spórolok? Nagy vágyam a családi ház egy hatalmas, szőrös kutyával :D

2011. szept. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egész konkrétan 11534 Ft-ot teszek félre egy biztosításba havonta. Nem egyszerű, mert diákként a jövedelmem 30 ezer körül van (amikor megkötöttem, még dolgoztam). Az a tervem, hogy ha befejezem a sulit, utána a félretett összeget növelem.

Ez lenne álmaim netovábbja: [link]


De valószínűleg ezt fogom megvenni:

[link]

2011. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, heti 1-2 napot dolgozok és ösztöndíjat kapok, és az állandó munkám megszűnt, így kb 5000et és a számlámra teszem
2011. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és Erasmusra szeretnék kimenni, de hát nem igazám van esélye, mert mindenki azt mondja, hogy annyi ösztöndíjból éhen lehet halni, de ha ez nem jön be, akkor elutazok izlandra, előző voltam
2011. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!