Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék vaterán árulni....

Szeretnék vaterán árulni. Mennyiért tudok?

Figyelt kérdés
Eddig csak vásárolni tudtam, de miután elutalok 100 Ft-ot a vaterának így aktiválva az accountomat, már tudok árulni. Az lenne a kérdésem, hogymennyiért? Mert gondolom fizetnem kell valami jutalékot. Mik az árak az eladáshoz? Licitnél, vagy fix áron? Meghírdetetten, vagy simán
2011. szept. 22. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a vaterán el tudod olvasni a megfelelő rovatban. Ott minden le van írva, részletesen, mindenre külön-külön lebontva.
2011. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző jól írta, az árak az oldalon megtalálhatóak.

Én inkább a másik részre írnák: Licit vagy fix. Licites eladást akkor ajánlott, ha te tudod, hogy az általad megajánlott ár fölött is megvásárolhatják. Illetve az ilyen jellegű terméknek van keletje. A fix ár akkor jó, ha nincs sok vásárló illetve ezaz az ár amiért neked megéri még eladni.

Mielőtt felteszel valami érdemes az adott kategóriában tájékozódni, hogy milyen árak és minőségek vannak. Majd ezek alapján bekategorizálni árban az általad eladni kívánt árut.

Még majd gondold át hogyan tudod postázni szállítani a termékeket. Mert ezt is meg kell adnod a termék feltöltésnél.

2011. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell eladni, de köszönöm a megerősítést. Viszont nekem az árszabások kellenének amennyiért árulni tudok. Hiába. Amíg nem vagyok teljes jogú felhasználó addig nem tudom elolvasni. És addig nem is leszek az amíg meg nem tudom mennyit kell fizetni azért, hogy áruljak
2011. szept. 23. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Azért, hogy áruljál valamit feltöltési díjat kel fizetned. Ha eltudod adni ha nem, ezt akkor is ki kell fizetned.

[link]

[link]

[link]


Ezt bejelentkezés nélkül is el lehet olvasni. Akár egy termékre lebontva is ki tudod számítani milyen költségekkel jár annak meghírdetése, illetve értékesítése után mekkora hasznod marad.

2011. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :) Én nem találtam sehol, tehát így méginkább :)
2011. szept. 24. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Mar elnezest de a "Segítség" menupontot nem talaltad meg?

Vagy addig eljutottal es a "Díjak és számlázás" feliratot nem lattad?

2011. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!