Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adtad már el cuccodat aukciós...

Adtad már el cuccodat aukciós oldalon? (pl vaterán) Megéri? Min adtál túl és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a vaterán adtam túl a számomra már feleslegessé vált dolgaimon. 40.000Ft jött össze.


-> ruhák: 100-1.000Ft-ig, attól függ milyen állapotban voltak

-> Sherlock Holmes dvd gyűjtemény 200Ft/db (30db volt)

-> Poirot dvd gyűjtemény 200Ft/db (30 db volt)

-> könyvek: 1-500Ft-ig, állapottól függően

-> gyöngyök: 50-200Ft

-> dísztárgyak: 50-500Ft



Igazából nekem megérte, hiszen nem akartam meggazdagodni belőle.

2009. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hintalow ***** válasza:
100%

Egen, sokan nyavajognak, hogy nem tudják eladni a dolgaikat, mert senkinek sem kellenek. Könyörgöm, ha valamit azért akarok eladni, mert nincs rá szükségem, akkor nem aranyárban fogom eladni. Az a kedvencem, amikor valamit, ami nem is olyan ritka, hogy csak ott lehetne hozzájutni, a bolti ár fölött árulnak használtan :)

Én azt szoktam, hogy mielött kirakom, megnézem, hogy mások árulnak -e hasonlót, és mennyiért, utána kirakom olcsóbban. Amitől meg tényleg csak megszabadulni akarok, azt kirakom 1 forinttal, licitre, minimálár nélkül, és uccu neki.

(a másik kedvencem, amikor kirak valamit 1 forintos licittel, de azért ott van a magas minimálár, amit ő elképzel magának a cuccáért...)

2009. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!