Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a tescos árufeltöltői...

Milyen a tescos árufeltöltői munka? (diákmunka hétvégén)

Figyelt kérdés
Megéri szerintetek? Ismerősöm 516 Ft-ot kapott óránként éjszakai munkára.
2011. szept. 24. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
516 Ft, semmittevésért szerintem tökéletes órabér. Diákok nagyrésze egész éjszaka bambul, és jár a szája ahelyett hogy dolgozna.. Egyre több áruházban építik le a diák munkerőt, és inkább teljes munkaidős dolgozót vesznek fel. Szerintem kb. 1 év, és minimális lesz a diák munkaerő a Tescoban.
2011. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm azt mondta, hogy nagyon kemény munka és alig bírta. Bár nem bízok benne annyira...
2011. szept. 24. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tescoban dolgozom(fujj),és tanúsíthatom,hogy vslóban nem csinálnak semmit a diákok.Viszont azt is tudom,hogy a munkaügyesek szívesebben használják őket:

A)olcsóbbak,és ez a felsőbb körökben lévő személyeknek megéri

B)nem vesznek ki szabadságot

C)nem mennek el táppénzre

És az hülyeség,hogy a helyükre állandós dolgozókat akarnak felvenni,ugyanis azt nem lehet.Tescoéknál a dolgozókat a havi forgalom alapján állapítják meg.A havi forgalmat elosztják 28,29,30 vagy 31nappal.Itt osztályonként(3osztály van ált.) annyi embert adnak,ahány egész milliót elérnek.Értsd:30napos hónapban 150milliós forgalom van.Ez napi 5milliót jelent.Akkor 5dolgozó/osztály.Erre még jöhetnek speciális dolgozók,de őket ritkán helyettesítik diákok.

Szóval az első hülyeséget írt,bocsi.

2011. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 08:56-os. Nem írtam hülyeséget, csupán azt ahogy nálunk zajlanak a dolgok. A Mi áruházunkban, az ÁIG rájött arra hogy 5 ember-5 ember munkáját tudja elvégezni. Szintén nálunk fordult elő, hogy az éjszaka közepén megköszöntük néhány diák munkáját, és elküldtük őket az áruházból azonnal. Az elkövetkező hetekben legalább 7, teljes munkaidős árufeltöltőt vesznek fel, mert szükség van a megbízható munkaerőre. Nálunk csak olyan diák számára engedélyezik a munkát, aki legalább 2 hónapot dolgozott már a Tescoban minden probléma nélkül. Mindenki másnak ajtót mutatnak..lehet rossz áruházban dolgozol. Nálunk ilyen a rendszer..
2011. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%
Olyan kemény, hogy én 1 hónap alatt nyáron, minimum 5 kg-ot fogytam.Nem vagyok "dagadt" 42 kg-ról lefogytam fogytam le. Én a vegyi részlegen dolgoztam. 20 kg-os dobozokat kellett nálad magasabb raklapokról leemelni, 8 kg-os mosóporokat kipakolni, stb. Elég kemény volt. A gyümölcslevek, szörpök rész, meg valami átok hely. Azt nem bírtam, mert olyan nehezek voltak, hogy majdnem megszakadtam!!!! Sírni lehet ott, mert nagyon kemény!! UTÁLOM azt a helyet!!!! De sajnos a pénz nagy Úr!
2012. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
na, annyira azért nem kemény! én fél éve vagyok diákmunkában árufeltöltő, s élek még! javarészt éjszaka voltam... Kedves előző hozzászóló, ha éjszaka küldted haza diákot(megjegyzem, én mindig normálisan szoktam dolgozni, s tudom, hogy vannak, akik teljesen leszarják..), akkor vállalod a felelősséget, hogyha valami baja esik (konkrétan éjszaka nincs tömegközlekedés, gondolhatnál arra, hogy hogy fog hazajutni...), akkor TE leszel érte a felelős.
2013. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem csinálnak semmit ha nem mondják meg hogy mit kell csinálni. Én még sohasem dolgoztam tescoban árufeltöltőként (diákmunka) multkor jelentkeztem, a MÁSODIK NAPOMON már az árufeltöltő fönők vezető kiabált velem, hogy miért nem dolgozok, miért nem PÖRGÖK miért nem csinálom rendesen, túlórázni fogsz stb stb stb... akivel be voltam osztva árufeltöltővel az pedig meg sem mondta hogy mit hogy kell csinálni találjam ki én magam meg azt mondta hogy csinálj amit akarsz stb stb.. Utána pőedig a fönők még le is b@ott. Soha nem vezettem békát második napomon már vezetnem kellett volna, úgy hogy senki sem mutatta meg hogy hogy kell használni. Tehát a nem diákmnkás árufeltöltőknek csak ne sírjon a szájuk hogy nem dolgoznak a diákok ha meg sem mutatjátok hogy mit kell csinálni. Gondolom ti semúgy mentetek be dolgozni az első hetetekben hogy mindent a kisújjatokból kellett kitalálni. Szörnyű ahogy a tescoban a diákokkal bánnak, legalábbis velem ez volt 1 napomon már túlóráztam 5-ik napomon ki is léptem ráadásul még a iskolaszövetkezet sem fizetett ki rendesen pedig hétvégén éjszaka ráadásul túlórában dogoztam és csak 4000 forintot kaptam 10 órára.
2013. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
én kb 2-3 hnapig voltam heti 2-3 alkalommal, de gyűlöltem. már odafele menet hányinger kerülgetett, ott pedig sokszor majd elsírtam magam, volt hogy úgy voltam vele, hogy leszarom, hazamegye, nem érdekel senki és semmi. nem a munkával volt baj, azt bírtam. a bánásmód. annyira lekezelő tapló stílusban beszéltek velem. nem volt kiabálás, csak a hangnem.. fúj, utáltam. :( prsze volt, hogy hibáztam eleinte, mert először csináltam olyat, de akkor sem kell olyankat mondani amitől szinte elsírom magam.. normálisan is el lehet magyarázni, hogy mit hogyan kell csinálni.. fúj, életem lerosszabb 8 órái voltak :(
2014. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Teszkobandiak.tumblr.com

{----- ide várjuk a sztorikat és aranyköpéseket amiket a tescoban diákmunkaként tapasztaltatok! Természetesen név nélkül :-)

2015. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én ezek szerint szerencsés voltam. Lassan egy éve vagyok a Tesco nál és egy kiváló csapattal dolgozom. A háztartási osztálytályon kezdtem és mindenki kedves volt. Az egész áruházban egyetlen dolgozó volt velem bunkó de az az egy nem izgat. Se az igazgató se semmilyen főnök nem volt velem szemét. Szeretek itt. Még a biztonsági őr is jó haver, de még a takarítók is.
2017. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!