Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka szerződésbontás?

Diákmunka szerződésbontás?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy egy cégnél egy diákszövetkezeten keresztül féléves szerződést kötöttem. Viszont ma minden szó nélkül felvettek állandósokat és már nem is kell többet mennem (a diákszövetkezet se tudott róla, én szóltam). Mivel nekem van szerződésem, nem kell fizetniük nekem valami pénzt vagy ilyesmi?
2011. szept. 28. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A válasz gondolom le van írva a szerződésedben.
2011. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Altalaban ilyenkor a diak a diakszovetekzettel kotott szerzodest, es ugy lett kolcsonadva az adott cegnek. Ha a szovetekzet es a ceg kozott valamiert felmodnasra kerult egy megallapodas lehet a szovetekzet kap erte penzt, de te teged biztosan egy filler sem illet meg belolle.


De tanulmanyozd a szerzodest, de en erre tippelnek.

2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos szerintem is ez van...csak gondoltam akkor már, ha ilyen köcsögök voltak, ki lehetne sajtolni egy kis pénzt:D
2011. szept. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!