Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Au pair - mikor lehet ilyenre...

Au pair - mikor lehet ilyenre vállalkozni? Csak iskolásoknak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nem csak iskolásoknak, de általában 26 éves korig lehet au-pair státuszban foglalkoztatni valakit - országonként változó
2011. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felnőttek is mehetnek au-pair-nek.
2011. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen au-pairként dolgoztam...A kor nem akadály.
2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de van ahol akadály - au-pairként, pláne, ahová vízum kell, ott erősen meg van szabva a korhatár - a fő ok, hogy ez nem MUNKAVISZONY, nem munkabér, hanem zsebpénz jár


USA tuti 26 alatt

skandináv országokban 30 felett is lehet


[link]

2011. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

En Angliaban ismertem egy Cseh not aki Au pair-kedett es kb. 50 eves volt.

Az Au pair tulajdonkeppen reszmunkaidos baby sitter, aki kap szallast, etelt, legfontosabb nelkulozhetetlen dolgokat, esetleg jobb helyeken kocsit.

/Nekem pl volt : ), meg GPS-em is/

es persze a heti zsebpenzt, ami megbeszeles kerdese.

/minimum 65-70 font/het/

Mindezert heti 20-30 orat kell dolgoznia es legalabb 2 szabadnapja van egy heten.

Azt pedig az Au pair donti el hogy akar-e iskolaba jarni vagy nem.

: )

2011. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó, értem, köszi szépen!

Most 20 vagyok, akarok jogsit szerezni meg még kicsit felfejleszteni az angolomat, akkor ezek szerint még van időm rá. :)

2011. okt. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!