Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákként mit javasolnátok jól...

Diákként mit javasolnátok jól fizető munkahelynek?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, és albérletben lakok. Egyedül tarom el magamat, minden hónapban 26 ezret fizetek egy szobáért lakótárssal együtt. A keresetem (kb 55 ezer Ft) csak az albérletre és az ételre megy el, nagyon ritka, ha 1-2x egyéb dologra tudok költeni. Ha pedig megbetegszek akkor nagyon rossz helyzetben vagyok, mert akkor vagy az albérletet nem tudom fizetni, vagy kaját nem tudok venni. Kölcsönkérni meg nincs képem... Milyen jól fizető munkahelyet javasolnátok? A gyorséttermi és időszakos munkák nem váltak így be (hacsak nem tudtok jobbat). Ha lehet, diákszövetkezet menteset is írjatok! Lehetőleg a hülye és bunkó válaszokat mellőzzétek! Előre is köszi!
2011. okt. 17. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
örülj, hogy van melód...vatera/teszvesz/próbavásárlás mehet kiegészítésnek
2011. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz nyelvet, húzz el külföldre vagy egy hajóra pár évre, ott összeszedhetsz egy kis pénzt. Mivel nem írtad le, mihez értessz, így nehéz konkrétabb tanácsod adni.
2011. okt. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól fizetőnek épp nem mondanám, de szabadidődben vállalhatsz felügyeletet kisgyerekre, bevásárolhatsz idős embereknek, esetleg takaríthatsz náluk, ilyesmi.
2011. okt. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Prostitúció XD
2011. okt. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!