Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki bejelent egy munkahe...

Ha valaki bejelent egy munkahelyet a munkavédelmiseknek, azok elárulják a munkahelynek ki volt a bejelentő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de ezt a munkaügyi felügyeletnél kell. ezzel nem feljelented hanem csak kivizsgálják.
2011. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kivizsgálás megtörtént a munkügyisek tudják ki volt,ki szokták adni a nevet a munkahelynek esetleg ha a munkahely lefizeti őket?
2011. máj. 12. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
nem, mert névtelenül is bejelentheted.
2011. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Emailban tettem bejelentést és kiírta a nevem,a munkaügyisek meghallgattak pár embert,köztük engem is ,tudták,hogy én voltam,mert rákérdeztek,hogy én tettem a bejelentést de én tagadtam,mert jegyzőkönyv másolatot kellett vinni a munkáltatónak,nem szeretném ha megtudnák,mert akármilyen rossz körülmények is vannak más munkalehetőség most nincs
2011. máj. 12. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmi gond, mivel sok razziát tartanak, és azoknak csak töredéke megy bejelentés alapján, a főnököd gondolhatja,hogy ez is csak sima razzia volt.
2011. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem árulhatják el.

Gyakorlatilag viszont van amikor elárulják.

2011. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugye én értem rosszul, ugye te nem a saját megélhetésedet biztosító munkahelyedet jelentetted be a munkaügyeseknek?
2011. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem akkor a sajat munkaltatodat jelentetted es most felsz hogy nehogy kirgujanak?

Amugy jo nagy patkany vagy, igazan megerdemelned hogy kidobjanak.

2011. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát hidd el egyáltalán nem sírnák ha kirúgnának,mert ettől csak jobbat találok és hamarosan magamtól is ott hagyom,mert itt nem lehet bírni sokáig.Nem attól félek,hogy kirúgnak csak nem szeretném ha megtudnák,hogy én voltam aki bejelentette őket.
2011. máj. 16. 16:11
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem sírnák" khm...

de tudod, remélem, kitudódik, megérdemelnéd!

és mégis miért nyomtad fel őket? (magatokat)

2011. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!