Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy legyek gazdag 11 évesen?

Hogy legyek gazdag 11 évesen?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, csak a jövőmre szeretnék gondolni, de nincs pénzem. Ugye nem dolgozhatok, anyukám az ötösért pénzt ad (100ft/db), de a matek lerontja. Pedig jó tanuló vagyok, és jó gimnáziumba szeretnék kerülni.
2011. okt. 21. 14:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Neked 11 évesen még játszani kellene és nem azon hogy sok pénzed legyen meg gazdag legyél.Nekem nem adtak soha azért pénzt mert jól tanultam, magamnak tanultam, nem azért hogy másnak tetszik-e vagy sem!!!Még lesz időd gondolkodni, hogy mit csinálj mikor nagy leszel!!
2011. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Attól hogy valaki jól tanul abból nem következik, hogy gazdag is lesz. Az igazán gazdagok többségének nincs felsőfokú végzettsége.

Egyes gazdagok azt állítják az iskolában nem tanítják hogyan válj gazdaggá.

2011. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%

Foglalkozz a tanulással, mint én. Nagyon jó gimnáziumba kerültem (kémia szak), és továbbra is azért tanulok, hogy kimehessek külföldre dolgozni, és össze szedhessem magam anyagilag. Ne felejtsd el, ne azért tanulj, hogy most meggazdagodj, hanem alapozd meg a jövődet, hogy később ne legyen problémát, mivel magadnak tanulsz.


14/F

2011. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Smartguy86 ***** válasza:
83%

14:21 - Az egész csak azon múlik, hogy az ember mennyire kényelmes. Ha nagyon kényelmes, akkor iskolába jár tanulni, majd várja a havi kis fix fizetését és a nyudíját.


Ha nem kényelmes, akkor felismeri, hogy az iskola nem ad használható tudást, csak megleckéztet. Az igazán használható tudást tapasztalattal és sok-sok olvasással (autodidakta tanulással) lehet megszerezni.


Kérdező: 11 évesen inkább még tanulj. Ha a mostani iskoláid gondot okoznak, akkor nehéz dolgod lesz később, amikor hatalmas - de szó szerint vedd - információmennyiséget kell majd megtanulnod és alkalmaznod. Tanulj meg tanulni és tanulj meg gondolkozni! És készülj fel az életre úgy, hogy ne félj belevágni nagy dolgokba. A kishitűség a biztos sikertelenség első lépcsőfoka!

2011. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 11 évesen nem is tudod mit jelent az hogy gazdag.
2011. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Sokan negyven évesen se tudják, de azért utálják a gazdag embereket...
2011. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de már nem tudok jobban tanulni, mert már így is 5-ös vagyok. Anyukámnak minkettő hitelkártáját használhatatlanná tették, nem tudjuk használni. (pedig anyukám bíró).
2011. okt. 22. 12:11
 8/12 anonim válasza:

szerintem meg igazad van és foglalkozzál a jovoddel. ebben az országban most legálisan nehéz gazdagnak lenni. én segítséget nem tudok adni mert ne kovesd az én példám mert ugye 5-os vagy akkor nem illegálisan legyél gazdag.

sajnálom hogy nem tudok segítséget adni. te tudod mi érdekel. kérdezd meg a szuleid...ok hátha tudnak segíteni.

2013. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Joseph Cross válasza:
Szerintem húzasd ki a mindegyik fogadat és a fogtündér majd intézkedik:D
2013. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
tanulj mg programoni és csinálj egy jó appot
2014. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!