Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy legyek gazdag 11 évesen?

Hogy legyek gazdag 11 évesen?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, csak a jövőmre szeretnék gondolni, de nincs pénzem. Ugye nem dolgozhatok, anyukám az ötösért pénzt ad (100ft/db), de a matek lerontja. Pedig jó tanuló vagyok, és jó gimnáziumba szeretnék kerülni.
2011. okt. 21. 14:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerinted valaki 11 évesen meg tud csináálni egy jó appot?Hát te aztán beteg vagy....Én 11 évesen tudtam csinálni egy nagyon egyszerű zenelejátszót.(esetleg egy egyszerű játékot) Ne mondd, hogy nem értek hozzá....(Programozó vagyok.)
2014. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem 9 évesen már laptopot is vettem a saját penzemből :D .

Szerintem gyűjtsél pénzt ugy hogy segitel amit tudol és ha kapol juttalmat akkor ha pénz lesz akkor tedd el valahova ahol csak te tudod hol van és ha össze gyűl akkor majd lesz jó sok . (Bocs a helytelen irásért 12 éves vagyok de romániába lakok és román osztálba vagyok a suliban)

2015. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!