Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt? 13/F

Hogyan szerezzek pénzt? 13/F

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és pénz kéne nem annyira sürgős mert egy új telót akarok. Kisvárosban lakom és a szüleimet meg nem akarom állandóan levenni pénzzel ezért vmi munka kéne:S tudtok valamit??Pls normális válaszokat! Köszi ;)
2011. nov. 4. 18:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
Előttem válaszoló:Hülye vagy?Ne javasolj már ilyeneket neki...
2014. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igaz szeretnél 13 évesen börtönben ülni
2015. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hali! Én igaz hogy már 14 vagyok, de az én "taktikám" minig is az volt, hogy ugye 1 évben vannak különböző események... pl. születésnap, névnap és a hasonlók. Na most, tételezzük fel azt, hogy minden eseménykor kérsz a szüleidtől nem ajándékokat, meg ilyeneket, hanem pénzt. 2- 5 ezer forintot (ne túl sokat). Segíthetsz még szomszédoknak pakolásban, takarításban, bevásárlásban... Én mindig ezekhez tartottam magamat és most itt van minden nekem, amire szügségem volt (persze egy új telót is beleértve...) Na mindegy... végülis ez csak egy tanács ha tudsz jobbat, akkor nemtudom, nekem hirtelen most csak ez jutott az eszembe, persz megkönnyíti az ember dolgát az is hogy példás eredménnyel zár félévenként, évvégenként... vagy sportol, esetleg versenyekre jelentkezik és jó eredményeket hoz ezekben, hiszen így ösztöndíj(ak)ra is szert tehetsz.
2015. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bocsi... egy kicsit késő van és furcsán fogalmaztam :P
2015. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!