Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik iskolába nem járnak de munkát sem találnak?

Figyelt kérdés

Melyik megyében/városban laksz?

Van saját lakásod vagy szüleiddel élsz?

Hány éves vagy?

Tervezed, hogy kimégy külföldre?


2011. nov. 8. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

30 éves nő vagyok

van saját lakásom (2 szobás,társasház XVI.kerben)

a párommal élek együtt

külföldön vagyunk már jó pár éve.


Nem járok sem suliba,és nem kapok munkát sem..Sajnos a nyelvtudásom csak alapszintű angol,és mivel teljesen elzárkóztam a külvilágtól.(nincsenek itt kint barátaim,nem értek senkit)ezért a nyelvtudásom sem javult semmit..

2011. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

- Hajdú-Bihar megyébe

- szüleimmel lakom

- 22

- Januárba költözöm

2011. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

19/f

munkám nincs sajnos pedig nagyon úgy nézett ki hogy lesz..

levelezős gimibe járok

szüleimmel élek

vas megye

és szívesen kimennék külföldre.

2011. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

21 nő.

Külföldön élek. Hamarosan beiratkozom nyelvkurzusra, majd ha már elég jól beszélek, jöhet az egyetem. Nem a szüleimmel élek. És te?

2011. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

BAZ megye :-(

Szüleimmel élek,és valószínű ez jó darabig így is lesz. :-(

20/N

Nem tervezem,hogy kimegyek,bármennyire is furcsán hangzik,de szeretem Magyarországot,azért csak ez az ország a hazám. Az más kérdés,hogy munkalehetőség szintjén a 0-val egyenlő,főleg itt a Keleti-Régióban,Borsodban. Elkeserítő,lassan fél éve nem találok semmiféle munkát. Vagyis,ami lett volna, kiderült,hogy átverés.

Próbálkozom tovább,hátha összejön valami.

2011. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-Anglia- Avebury

- igen van. Budapesten.Jelenleg üresen áll..

-38/N

- azt tervezem hogy hazamegyek..már elkezdtem a készülődést..

2011. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Miért mész haza? Bocs az offért!
2011. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 11:54 vagyok


Mert itt kint is nehéz munkát szerezni.Amióta elküldtek a válságra hivatkozva,egyszerűen nem találok melót magamnak.Én kisebb kertvároskában élek.Nagyobb városba minden nap bebuszozni nem érné meg,hiszen elég drága a tömegközlekedés.Mivel nem dolgozom,így nincs értelme tovább itt maradni.Nincs értelme a drága albérletet fizetni amikor otthon meg ott van a lakásom.

Londonban nem akarok élni,mert sosem vonzott,és annyi bunkó,törtető,és kegyetlen emberek élnek ott.

Otthon legalább tudom mire számíthatok,otthon jobban megtudom magam védeni ha kell,és otthon vannak még barátaim akikkel ma is jó a kapcsolatom..

otthon még munkám is lenne,mert a régi munkahelyem is tárt karokkal visszavár..(már felhívtam őket,és örültek nekem..)

Nekem külföld nem jött be.Ahogy az időjárás sem..It tkint állandóan esik,és hideg van..

2011. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pest megye

Szülőkkel

22/f

Kimennék, de egy jobb ajánlatért. 500$+4 műszakozni nem, azt itthon is lehet csinálni.

2011. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!