Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azok a magyarok akik kimennek...

Azok a magyarok akik kimennek külföldre élni, letelepedni ők többre tartják magukat azoknál a magyaroknál akik itt maradnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 15:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem. Éltem külföldön, most itthon vagyok, de remélem véglegesen minél előbb elmegyek innen, azon vagyok hogy itt mindent felszámoljak. Maximum olyat el tudok képzelni, hogy ha valaki egzotikus helyen él, akkor az itteni emberek érzik így, de szerintem ő nem. Én nem éreztem így, hogy többre tartanám magam és ha elmegyek megit akkor sem fogom. Egyzserűen csak örül az ember. hogy sosincs tél és ennyi. :) Legalább is én. :)
2013. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én például mindig felnéztem azokra, akikben annyi kalandvágy van, hogy itthon maradnak.
2013. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én most fogok hazatérni Magyarországra. Külföldön dolgozom, a diplomámból élek, jól, köszönöm. De hiszek Magyarországban.


Ma már válaszoltam egy hasonló kérdésre, ide is belinkelem ezt:

[link]


Ha minden magyar így gondolkozna, s ezek alapján cselekedne, nem lenne Mo-n ekkora válság.


Csak a nyavajgás helyett megoldást kell keresni, összefogni.

2013. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ja, és a kérdésre a válasz: nem.

- bocs, kissé elragadtattam magam-

2013. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!