Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megteheti velem ezt órafizetés...

Megteheti velem ezt órafizetés szempontjából a magántanár?

Figyelt kérdés

1500ftért járok matektanárhoz heti 1x. Természetesen számlát sosem kapok :D

Okt. 1-jén nyelvvizsgázni voltam, így le kellett mondanom, és tegnap írt egy sms-t, hogy a lemondott órákat is ki kell fizetni. Tegnap azért nem mentem, mert beteg vagyok..

Most komolyan ki kell fizetnem ezért +3000ftot? Megteheti ezt? Hallottatok már ilyet?



2011. nov. 13. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizetnék olyan óráért, amin nem vettem részt. És tanárt is váltanék nagyon gyorsan.
2011. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nefizess neki, főleg ha előtte már lemondtad az órát... nincs joga kérni tőled.
2011. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bánomisén ***** válasza:
100%

Feketén tanít (magyarul nem adózik utána, tehát az egész összeg az övé) és még olyan órákért is akar lóvét, amit le sem adott?

Keress másik tanárt, ez egy tróger. Már bocs.

2011. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Katoonene ***** válasza:
100%

Én anno minden tanárommal tisztáztam az ügymenetet. Ha előtte legalább két nappal jeleztem, hogy nem tudok menni, no para, ha aznap szólok, jogosan fizetem ki az óra felét, viszont akkor összefénymásolta nagyjából azt, amiből szerinte akkor készülnöm kellett.

Ha azt üzeni sms-ben (naggyon személyes) akkor hívd fel, és mondd meg a véleményed. Egyébként, ha októberben voltál nyelvvizsgázni, nem szólt másfél hónapig ez ügyben, csak amikor hónapok alatt nem tudsz másodjára menni?

Ha van alternatíva, akkor írj a tanárodnak sms-t, hogy nem tudsz menni, mert máshova kezdtél el járni.


Amikor az egyik angol magántanárom hetente 2-3szor felhívott, hogy ugye JÖNNI fogsz, egy hónap után kerestem helyette mást, de azért elmentem személyesen elmondani, hogy miért nem járok tovább hozzá (heti 1x2,5 órát voltam nála, alkalmanként 4000-ért) majdnem megveretett a fiával, hogy mi az hogy ott hagyom, meg hogy fizessem ki neki az aktuális óradíjat, mégis mit képzelek.

Mondtam neki, hogy van nálam egy ezres, kéri-e..


Ne hagyd elkanászodni az adócsaló tanárodat:)

2011. nov. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg megmondom őszintén, nem 2nappal előtte szóltam. De nekem egy nyelvvizsga fontosabb mint egy szombati matekóra. Ha meg nem tudok felkelni az ágyból arról nem én tehetek. Nagyon felhúzott. Eddig olyan kis szendeszűznek tűnt, mostmeg... :@ Köszi a válaszokat!
2011. nov. 14. 07:10
 6/6 Mátyás3 válasza:

#4 vége halálos :D

Amúgy ez a szitu tényleg nem korrekt, nem kérheti

2012. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!