Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig érvényes egy szórakozta...

Bubuc kérdése:

Meddig érvényes egy szórakoztatóipari termék garanciája ha cserélték az eredetileg rossz terméket újra?

Figyelt kérdés

Tavaly nov. 25-én vettem egy PlayStation3 konzolt. A gép gyári hibás volt, cserélték volna azonnal de karácsony miatt készlethiány volt a boltban, a csere december 6-án történt meg.


A hibáról írtak egy papírt amikor visszavittem a gépet, illetve leírták hogy a csere csak később várható készlethiány miatt.


Cserekor a garilevélre az eredeti vásárlás napját írták, illetve a számlán feltüntették hogy csere történt dec 6-án.


Meddig érvényes a gari? A régi, rossz gép november 25-i vásárlásától számított egy éven át, vagy a garanciaidő dec 06-tól érvényes?


2011. nov. 24. 11:10
 1/3 anonim válasza:
Mivel gyári hibás volt, dec. 6-tól kellene..DE amilyen szemtelen a világ, tuti novembertől nézik majd....de ez csak tipp. LEgalább neked kicserélték....én cipővel kerültem hasonló helyzetbe, de szartak rám.... (17 ezres cipő sarka 2 hordás után levált félig...bevizsgálták és kiderült, nincs gyári hiba...hordjam így...ja és 18 hó gari volt rá....)
2011. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dec 6-tól ketyeg a garancia
2011. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!